1
Nusret Gökçe

Nusret Gökçe hakkında akılalmaz iddialar! Bakın şimdi ne ile suçlanıyor?Nusret hakkında şok iddia! ‘Beni mini etek ve topuklu ayakkabı giymeye zorladı’

Nusret Gökçe, eski çalışanlarıyla mahkemelik oldu. Gökçe’nin Manhattan’daki et lokantasının iki eski çalışanı, Nusret’i dava etti.

New York Nusr-et Steakhouse’da bir süre çalışan Maher ve Cruz, Türk olmadıkları için ayrımcılığa uğradıklarını iddia etti. 2017’de Nusret’le çalışmaya başlayan Peru asıllı Maher, restoranın Türk çalışanlarına göre daha az kazançlı bölümlere yerleştirildiğini ileri sürdü. Maher ayrıca Türk çalışanların düzenli olarak düşük performans göstermelerine veya görevi kötüye kullanmalarına rağmen yönetim tarafından korunduklarını iddia ediyor.

Garson, ayrıca bahşiş havuzu sistemi nedeniyle, Gökçe’nin ünlü arkadaşlarına hizmet ederken aldığı bahşişlerden vazgeçmek zorunda kaldığını söyledi. Maher ayrıca konukların siparişlerindeki hatalarını kapatmak için cebinden ödeme yapmak zorunda kaldığını, ancak aynı durumdaki Türk çalışanların bunu yapmadığını iddia etti. Maher, iddia ettiği ayrımcılıkla ilgili endişelerini Eylül 2019’da İnsan Kaynakları’na iletti, ancak kendisine misilleme yapıldı. Şikayetin ardından Maher, restoranın daha az kazançlı bölümünde çalıştırılmaya başladı.

Maher, Mart 2020’de kovuldu ve koronavirüs pandemisinin ilk günlerinden sonra restoran tekrar açıldığında, diğer çalışanlar gibi yeniden işe alınmadı. Dominik asıllı olan Cruz ise, Nisan 2019’da işe alındığını ve kısa bir süre sonra Türk kadın işçilerin ve diğer erkek çalışanlara yapılmayan şekilde cinselleştirildiğini söylüyor.

İddiasına göre Cruz, normal üniformayla geldi, ancak eve geri gitmesi ve “kısa etek, yüksek topuklu ayakkabılar ve açık bir üst” giymesi söylendi. Birkaç hafta sonra Cruz, yöneticisine kendini aşağılanmış hissettiği ve rahatsız olduğu için standart üniformayı giymeye devam edip edemeyeceğini sordu. Dava dosyasındaki iddiaya göre, birkaç gün sonra kovuldu. Gökçe’nin adı, daha önce de işçileri çok çalıştırdığı iddialarıyla anılmış ve kendisine dava açılmıştı.

#nusret #nusretgökçe ##saltbea #saltlife #salt #goldensteak #meat

► İzlediğiniz için teşekkürler , abone olmayı unutmayınız…

GAZETEMAG TV güncel, magazin, gündem, dizi, haber, medya, müzik, yaşam, kültür sanat, sağlık, kadın, moda ve ilginç haberleri izleyebileceğiniz ve okuyabileceğiniz internet magazin haber gazetesi ve sosyal medya içerik platformu.

#gazetemag​​​​ #magazin​​​​ #magazinvideoları​​​​ #magazinhaberleri​​​​ #dizi​​​​ #diziler​​​​ #medya​​​​ #haberler​​​​ #ilginçvideolar​​​​ #haber​​​​ #gündem​​​​ #eğlence​​​​ #yaşam​​​​ #kültürsanat​​​​

WhatsApp İhbar Hattı ► 05356831260
Siz Çekin Biz Yayınlayalım!!!

Facebook Hesabımız ►
https://www.facebook.com/gazetemag
Instagram Hesabımız ►
https://www.instagram.com/gazetemag/
Twitter Hesabımız ►
https://twitter.com/GazeteMAG

En son magazin haberleri için ► https://www.gazetemag.com

Kaynak Nusret Gökçe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu