1
Günün Haberleri

Galatasaray Fan Token (GAL), Bybit ile Dünyaya Açılıyor

Galatasaray Spor Kulübü, Şubat 2020’de fan tokeni GAL’ı arz etti. Aradan geçen süre içinde piyasa değeri 29 milyon dolara yaklaşan GAL, şimdilerde Bybit borsası ile dünyaya açılmaya hazırlanıyor. GAL, Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelenmeye başlıyor.

Bybit üzerinden GAL Token ile işlem yapan taraftar kendileri için yatırım yapmanın yanında takımlarına da finansal açıdan destek olmuş olacak.

galatasaray fan token gal bybit ile dunyaya aciliyor 2

Galatasaray Fan Token (GAL), Bybit Borsasına Geliyor

Kripto varlık alım satım platformu Bybit, yakında Galatasaray’ın fan tokeni GAL’ı listeleyecek. GAL, Bybit borsası üzerinden alınabilecek. Bu listelemeyle kullanıcıları bazı fırsatlar bekliyor. GAL/USDT spot işlem paritesinde alım-satım yapan tüm yeni ve eski kullanıcılar 100 bin dolar değerinde GAL ve CHZ ödül havuzunu paylaşmış olacak.

Çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartını yerine getiren toplam 10 kişi Galatasaray-Fenerbahçe derbisine bilet kazanacak. 1 kişi ise iPhone 13’ün sahibi olacak.

Bybit’te işlem yapmak için buradan hesap açmanız mümkün.

Bybit Borsasının 24 Saatlik İşlem Hacmi 15,5 Milyar Dolar

GAL’ın Bybit borsasında listeleneceği açıklandı. Peki, Bybit borsası kullanıcılara neler vaat ediyor?

Singapur merkezli Bybit’in 2,5 milyondan fazla kullanıcısı var. 7/24, birçok dilde müşteri desteği sunan platformun 24 saatlik işlem hacmi ortalaması 15,5 milyar dolar seviyesinde. Platformda mevcut 3 milyar dolar açık pozisyon var. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcı ise platformda işlem yapıyor. Bu açıdan dünyanın önde gelen kripto varlık işlem platformları arasında ilk beşte konumlandığını söyleyebiliriz.

Bybit’in önemli kozlarından biri de güvenlik alanında yaptığı yatırımlar. Platform bu alana, bütçesinin yüzde 25’ini ayırdığını söylüyor.

Socios’taki Son Gelişmeler

Türkiye’de Socios.com ile kurduğu iş birliği kapsamında fan token çıkaran ilk takım Galatasaray olmuştu. 167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftar, sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlardan ödül almak için Socios.com’u kullanıyor. Platform, 20’den fazla ülkeden 100’den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurdu. Bunlar arasında FC Barcelona’dan Inter Milan’a, Arsenal’den Atletico Madrid’e kadar birçok önemli kulüp yer alıyor. Arjantin ve Portekiz milli takımları da platformla el sıkışmış durumda.

Socios.com’un kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok daha fazla Fan Token lansmanını hedefliyor. Şirketin dünya çapında birden fazla ofisi ve 180 çalışanı var. 
Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu