1
Kripto Para Haberleri

Ethereum Balinaları Axie ve Shiba Biriktiriyor

Balina izleme botu WhaleStats, Ethereum’un (ETH) ilk 1000 sahibi arasında hangi altcoinlerin popüler alımlar olduğunu ortaya koyuyor.

Balina gözetleme botuna göre, derin cepli Ethereum sahipleri son 24 saat içinde listenin başına geçmek için ortalama 296.737 dolar değerinde stabilcoin USD Coin (USDC) satın aldı. Bunu, sırasıyla 288.215 $ ve 231.936 $ ortalama alım miktarlarıyla akıllı sözleşme platformu Ethereum ve en iyi stabilcoin Tether (USDT) takip ediyor.

Sırada, ortalama satın alma tutarı 47,669 $ olan oyuncu kontrollü Blockchain oyun platformu Gala (GALA), ardından merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Yearn.finance (YFI) 18,765 $ seviyesinde yer alıyor.

Bu arada, stabilcoin Binance USD (BUSD), popüler blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity (AXS), merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve meme kripto Shiba Inu (SHIB) hepsinin ortalama alım miktarları 7.000 doların altında.

En iyi Ethereum cüzdanlarının toplam varlıkları eksi ETH’lerine bakıldığında, bir altcoin kendisini paketin geri kalanından ayırdı: köpek temalı meme parası Shiba Inu.

Veriler, en iyi 1.000 ETH cüzdanının birleştiğinde 2.36 milyar doların üzerinde SHIB tokenine sahip olduğunu gösteriyor.

En büyük ETH balinaları 652 milyon doları aşan Tether değerine sahip olduğu için ikinci sırada USDT gelirken, üçüncü sırada 651 milyon dolardan fazla varlıkla dijital varlık finansal hizmetler platformu Crypto.com’un yerel simgesi olan CRO yer alıyor.

Ethereum, yazı yazarken, 14 günün en yüksek seviyesi olan 4.849$’dan %11 düşüşle 4.330$’dan el değiştiriyor.
Kaynak: paranfil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu