1
Nusret Gökçe

Dünya Onu Konuşuyor 'Nusret Gökçe'Nusret Gökçe başarı hikayesini anlattı
…İYİ SEYİRLER…
►ABONE OLMAYI UNUTMAYIN-http://bit.ly/2jFoyNF

►SOSYAL MEDYA HESAPLARI
►FACEBOOK:https://www.facebook.com/en
►TWİTTER:https://twitter.com/Naturel
►GOOGLE PLUS:https://plus.google.com/u/0
►BLOGGER:http://enilginclerkanali.bl
►TUMBLR:http://enilginclerkanali.tu
►SESLENDİRMEN : ARMAĞAN CANBAZ

Twin Musicom sanatçısının Italian Morning adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://www.twinmusicom.org/

Kaynak Nusret Gökçe

32 Yorum

  1. Ben Almanya’da doğma büğüme Türk’üm! Bizim Türkler hiç bir birine sahip çıkmayı bilmiyor. Hiç bir başarıya saygı göstermiyor. Yeri gelince Türk oluyoruz, yeri gelince bir birimizi küçük düşürüp, küfür sayıp hiç bire başarıyı helal etmiyoruz,.. aşağıda okuduğumlardan dolayı gerçekten üzüldüm. Biraz saygı gösterin, adam çalışıp, İsim yapıp, başarı elde edip, Kalitesini kanıtlayıp, etin kilosunu bu fiyata ve böyle bir şovla satıyor! Hepsi helal olsun! Bu bile az,.. allahım bu dünyada olan tüm güzellikleri senin gibi şerefli Türklere nasip etsin inşallah! Ben seninle çok gurur duyuyorum!

  2. Ya bırakın hikayeyi şahenk aldı yürüttü işte son parasıyla arjantine gitmiş fln bırakın bu ayakları adamın desteği olmasa bu ülkede buralara bok gelirdi.. Ama yetenekli ve sonuna kadar hak ediyor oda ayrı mevzu

  3. Evet daha öncede izlemiştim bunu 😊 ama harikaaaa ben böyle başarı hikayelerine hayranım . helal sana Nusret . İnşallah bir gün istanbul a ayağımız düşerse et yemeye geleceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu