1
abdurrahman uzun

Büyük Sıfırlama için İnsanları Tamemen Gözden Çıkardılar! Abdurrahman Dilipak AnlatıyorAbdurrahman Dilipak Derin Analiz’de son gelişmeleri masaya yatırdı.Küreselci aklın yeni planları ne? 2022 yılı itibariyle Dünya’yı neler bekliyor ? Yeni insan modelinde ne amaçlanıyor ?

Kaynak abdurrahman uzun

26 Yorum

 1. İstanbul sözleşmesi cinsiyet temelli şiddeti önlemek; bu nedenle, cinsiyet ayrımı yapmadan, kadın, eşcinsel birey, çocuk gibi erkek şiddetine maruz kalan kesimleri korumak için yazıldı. Buradan cinsiyetin ortadan kaldırılmak istendiği sonucuna varan bu adam gibilerin apış arasına sıkışıp kalan zihinlerinden akan irinleri görmek, duymak, dinlemek istemiyoruz. Ele aldığı konuların hiçbirinde uzman değil ama yorum yapmadığı hiçbir konu kalmadı. Magazin gazetecilerine bile daha çok saygım var. Dilerim ki; bu düzen hızla değişsin, bu insanlar gözden sonsuza dek düşsün ve bir daha hiçbir mikrofon uzatılmasın kendilerine. Amin.

 2. Allah…bunları KAHRETSIN…GADRETSIN…MAHVETSIN…ama beklemesin…onları herkese ibret olacak şekilde ŞIMDI bitirsin..ki herkes ANLASIN,BILSIN,GÖRSÜN..ve herkes haddini bilsin..!

 3. Hoca son 20 senedir sizin dunyaniz iktidarinizda yasadi bu halk. Ne oldu. Ahlak yerlerde hirsizlik var hukuk yok. Son dakikada gemiden atlamaya calisiyorsunuz. Ben onlardan degilim diye. Neden korkuyorsun bundan daha kotu bir senaryo yasayamaz k i insanlik) Ee rahatiniz bozulacak tabi ki.

 4. Istanbul sözleşmesi ile uğraşacağınıza, ülkemizi belki elli yıldır dolandıranları anlatın. İşverenin istediğini yapıp, çiftçinin, işçinin, öğretmenin hakkını yiyenlerden.
  Tarım ne hale geldi? Kıtlık olabilir, siz hala gençlerin cinsel kimliğine takmışsınız. Ülkemizi açlık bitirir, herkes birbirini yer.

 5. Diyanet dinimizi bilmiyor!
  Bilmediği içinde anlayamıyor.profösör
  Dokdorlarımız hazır gıda,
  Sebze,meyveleri mevsiminde yiyin
  Demiyor.
  Başbakanımız
  TV yi temizlemiyor
  İnterneti temizlemiyor.
  Başbakanımız ve
  Vekillerin maaşları
  Çok fazla.
  Asgari ücret,emekli
  Maaşı,hapishanede
  Suçsuz yatanlar.
  Vs.
  Bu haller acil
  Düzeltilmeli.
  Hastanenin her
  Yerini nasıl beslecez
  Halkın anlıca dilde
  Kocaman resimler
  Ve alt yazılarla her
  Yere asılacak.

 6. Yorumlara bakıyorum hep Allah oyunlarını bozacak, dua ediyoruz, inşallah, maşallah. Evet Allah in planının üzerine plan yok evet Allah mutlak ve Kâdir . Ama o plan ne zaman devreye girecek hiç düşünmüyorsunuz. Azıcık kendi aklınızı kullanın çabalayın. Emniyet kemeri takmadan inşaatta çalışmakla aynı şey bu yaptığınız. Düşersen emniyet kemeri takılı değilmiş. Düşmezsen Allah korudu.

 7. 1. SİNİR VE KALİPLARDAN
  2.NEGATİF TUM DUYGULARDAN
  3.KAYGİ VE ENDİSELERDEN
  4.KAVRAM VE OGRETİLENDEN
  5.SUPHELERDEN
  6.KENDİNDEN VE CEVREDEN
  KURTULDUGUNDA ZİHNİN OZGUR KALİR. ZİHNİN KALBİNLE BİRLESİR. GERCEK SEN OLURSUN.ANLAMSİZLİK BİTER. SEN ANLAMİN KENDİSİ OLURSUN.ANLAM HERSEYDİR.TUM KALİPLARDAN BİLİNENLERDEN, SAF VE BERRAK, HUZUR VE MUTLU OLURSUN, BEDENİN ARTİK SEN DEGİLDİR, YALNİZCA BİR İLUZYON OLDUGUNU ANLARSİN, KOPARSİN DUNYA DAN ,İCİN DİSİN OLUR, SEN ANLAMİN KENDİSİ OLURSUN. SEN AKARSİN O AN, ZAMAM OLURSUN. HEM GECMİS, HEMDE GELECEK ZAMANDA YASARSİN.
  TUM BASLANGİC VE SON OLURSUN. HERSEYİN SEBEBİ VE GAYESİ OLMUSSUNDUR. ANLAMANİN BİLE ANLAMİNİN OLMADİGİNİ,ANLAM OTESİNDEKİ ANLAM OLURSUN. KALKAR TUM ENGELLER , CUNKU ENGELDE SENSİNDİR,ULASMAKDA.
  SİR KALMAZ CUNKU SEN OLURSUN SİR ARTİK. SİRRİN İCİNDE AKARSİN.AKİP BASKA SİRLAR OLUSTURURSUN. BASKALARİDA ONU COZZUN DİYE. COZSUNDE ANLASİNLAR DİYE. SAYET ANLARSA HER CAN, OLUR CANLAR TEK CAN. HAKİKAT KAPATİR KAPİLARİNİ,KALİRSİN DİSARDA. TEKRAR ACİLANA KADAR BEKLERSİNDE GECMEZ , GECSEDE SENİ TUKETİR. TUKENİRDE TUKETİGİNİ ANLARSİN. TUKETMEMEN GERKTİGİNİ ANLAYANA KADAR, YASARSİN. YASAMAK DERKEN SEVİNME, YASARKEN UZUNTU DUYARSİN. HEP ONCEKİ HAKKİNİ KAYBETTİGİNLE YASARSİN.

 8. Ayrıca böyle herşeyi yazan söyleyen çok böyle olucak şöyle olucak çözüm yoksa bunların yaptığı da onların ekmeğin e yağ sürmek korku psikolojisi oluşturup itaat ettirmek degilmi??

 9. Bir de uçaklarla hergun onlarca ilaçlama yapıliyor bunu kimse görmüyor mu?hangi amaçla yapılıyor bunlar? yağmur yağmıyor blki bunların yüzünden.kime nereye şikayet edicez.bilen varsa yazsn

 10. Bir zulme mani olamıyorsanız
  O zulmü insanlara duyurun diyor Hz.Ali…

  Biz kendi elimizle kendi gözümüzü çıkardık.
  Bize bunları yapanları kendi elimizle başımıza musallat ettik.

  Yapacak bir şeyimiz de kalmadı.

  Yaradana havale etmekten başka bir çaremiz kalmadı.

 11. Abduraman bey doğruları
  Söylüyor:Dünyaya her sene
  Eşit miktarda yağmur yağıyor bunlar kuraklık diyor
  Dengeleri bozduk demiyor
  lar inekler su çok iciyormus
  Yok edinzaten develeri yok
  ettiler soracaksin senin gude iki sefer yikattigin ara
  banda cokmu su içiyor inek
  Sekiz milyar i kendilerine
  köle yapmaya ugrasiyolar
  ………..telmeli bin

 12. Türk halkını bitirmeye çalışıldığının farkındayız, ancak Allah'ın da bi hesapi vardir ….Hesapları kafalarına geçsin insaAllah 🤲 AllahuEkber HasbinAllahuvenihmelvekil Amin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu