1
Uras Benlioğlu

BU KUTU SİZİ YOUTUBER YAPAR MI? | EOS M50Bu videomda nasıl youtuber olunur, youtube kanalı açmak için gerekenler gibi soruların cevaplarını vermek istedim ve Canon EOS M50 makinesiyle birlikte satışa sunduğu vlogger kiti inceledim. Acaba bu kit gerçekten işe yarıyor mu?

Diğer Kanalım “Uras Benlioğlu” ► http://goo.gl/bc3e9h

İnstagram: http://instagram.com/uras.benlioglu

Kaynak Uras Benlioğlu

36 Yorum

  1. Lütfen cevap veriniz .Canon EOS 60 D kullanıyorum fotoğraf kadar videoda önemli benim için onun için Canon EOS 50 m veya dji pocekt 2 almayı düşünüyorum! Bu arada tur rehberim ağırlıklı olarak doğa fotoğrafı ve videosu çekiyorum.

  2. Uras abi youtube'a girmek ve içerik üretmek istiyorum fakat maddi durumum pek içler açıcı değil. Öğrenciyim çalışmıyorum üstüne birde korona denilen şu illet çıktı başımıza sonumuz ne olacak bilmiyorum. Kısacası bana ekipman konusunda sponsor olacak birilerini arıyorum, yanlış anlaşılmasın ben dilenci değilim sadece bana başlangıçta yardımcı olabilecek birilerini arıyorum.

  3. Abi realme 5i yi incelermisin
    Sizin inceleme videoları diyerek kanallara göre daha sempatik abi ve sizin videolarınız diğer eğlence,deney vb. Kanallarına göre daha güzel abi allah devamını getirsin.

  4. Belgesel tarzında video cekicem canon m50 ile Nicon p1000 arasında kaldım sizce hangisi niconu zoom icin istiyorum ancak video kaliteside önemli cevabınız icin teşekkür ederim 🙏😊

  5. İzlediğim en iyi incelemelerden biri gerçekten, teşekkürler. Bir sorum var, merak ettim; bu kamerada DSLR makinelerde olduğu gibi video kayıt süresinde (30 dk. gibi) kısıtlama var mı? Yoksa sürekli çekim yapılabiliyor mu? Cevaplarsan sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu