1
abdurrahman uzun

BİR BAŞKA AÇIDAN KEMALİZMTelegram sayfamız: https://t.me/adilipak

Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/dilipakabdurrahman/

Instagran Sayfamız: https://www.instagram.com/abdurrahmandilipak/

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/aDilipak

Linkedin Adresimiz : https://www.linkedin.com/in/abdurrahman-dilipak-b47432a7

Web Sitemiz : http://dilipak.com/

Kaynak abdurrahman uzun

35 Yorum

 1. Atatürk düşmanlığınız bitmedi gitti yunan gelse daha iyiydi diyenle birisiniz yter artık sizi bu yüzden kimse dikkate almıyor nefret söylemi iz bıktık artik

 2. Osmanlıda herşey var diyor…!abı nasıl bir zihniyetin var gizlilikten zirveyi bulmuşsun %99.9’u sağ gösteriyorsun yüzde .Bir sol vuruyorsun.!
  Adamın boşluğun iyi ya kalıyorsun nereden vuracağını iyi biliyorsun.! Sayın dilipak.
  Ama Rabbim işte tuzak kuranların en hayırlısıdır fırsat vermeyecek bütün kurmuş olduğunuz tuzakları yerle yeksan edecek.!

 3. "Cennette tomurcuk memeli (Nebe 31-34), gösterişli, bakire (Vakıa 35-38) hurilerle, altın bilezik ve inciler takıp (Kehf 31), ipek fistanlarla (Fatır 33) sonsuza dek seks yapacağına, inanmayan kafirdir."

 4. Bu sözde ayetlerlemi dünyaya nizam vereceksiniz! Kafir dünyalılar bu ayetleri öğrendikten sonra ne teknolojik atılımlar yapacaklar bir bilseniz!

  "Muhammed'in geliniyle evlenebileceğine(Ahzab 37),karılarıyla istediği sırayla yatabileceğine(Ahzab 51),evine gelen misafirlerin çok oturmaması gerektiğine (Ahzab 53),kızlarını boşayan dünürü Leheb'in elleri kuruması gerektğine itiraz eden herkes KAFİRdir,cehennemde yanacaktır."

 5. "Evvela kemalist rejimin mahiyetini ortaya koymak lazım: Kemalizm, insan ve toplum meselelerini kuşatıcı bir İdeolocya manzumesi değil, sadece İslam’a karşı ve İslam’ı tahrib tavrının adıdır.." Salih mirzabeyoğlu

 6. Hatasız kul yok. Fatih'te bizim Abdülhamid'de bizim, Atatürkte bizim ecdadımız. Hepsi bu vatan için bu millet için mücadelesini vermiş, kişilerdir. Bize öyle öğretildi, yalan yazan tarihçi, yazarlar utansın..

 7. Olayın kırılma noktası bence coğrafi talihsizliğimiz olabilir. Ekonomik yollar sebebiyle bir defa aşırı bir hibrit toplum ve farklı kültürler bu coğrafyaya sirayet ettiğinden milli bilinç karışık, dini inanç karışık, örf ve aneneler karışık ve haliyle ideolojik fikirlerde karışık. Yani belli standartlar oturtulmadan heterojen bir toplum içinde gelinebilecek nokta en fazla bu kadar olabilirdi diye düşünüyorum. Çünkü tarihte belli bir noktada bulunduğumuz coğrafyada fikir ve bilgi üretimi durmuş. Sadece batı taklitçiliğiylr ve onlardan feyz alınan bir takım fikirler ve ideolojiler bu karışık toplum yapısının sosyolojisine uydurulmaya çalışılmış yada tepeden inmecilik olmuş. Tarihi doğru okumak ve ders almak önemli lakin kadim bilgilerin çoğu da tarihin içinde olduğundan, küreselciler, toplumları köreltmek için tarihi politize ederek gerçekleri sürekli saptırdılar. Bu yüzden tarih ilmi de pozitif bir bilim olmaktan çıktı. Eski tarihi bırakın Türkiye ve dünyanın yakın tarihini bile doğru düzgün bilmiyoruz.

 8. *Kemalizm bir din değildir. *Fikirler toplamıdır.
  *Bir kısım yurttaş Atatürk'e, Laiklik ilkesinden dolayı haksız yere cephe almıştır. Şöyle ki; Laiklik : Din ve vicdan hürriyetidir. Kuran'da laikliği destekleyen bir çok ayet vardır. Örnek ; Sizin dininiz size, benim dinim bana de. /buyruluyor.
  *Bu tür laikliği, Eski Başbakan Necmettin Erbakan da desteklediğini söylüyordu.
  Bazı Youtube videolarına bak.
  *Atatürk, Müslümanlara en fazla faydası dokunan bir önderdir. O' Yüce Allah'ın bir lütfudur. Kıymetini bilelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu