1
Bitcoin HaberlerichainlinkEthereumVeChain

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu – Paranfil

Ünlü yatırımcı ve aynı zamanda kripto analisti olan Justin Bennett, Bitcoin’in (BTC) yükselmeye hazır olduğunu söylerken, üç altcoine de dikkat çekti.

Bennett, Bitcoin’in bu hafta parabolik bir hareket yapması için büyük umutlarının olmadığını şu şekilde dile getirdi:

Birçok insanın her gün Bitcoin’den parabolik bir hareket beklediğini biliyorum. Ancak bu sebeple pek umutlu değilim.

Bitcoin’in 66.000 doları aşması için günlük olarak 63.000 doların üzerine çıkması gerekeceğinden söz eden Bennett, BTC eğer 63.000 doları geçerse önündeki durağın 70.000 dolar olacağından bahsetti. Ünlü analiste göre ise kısa vadede olacak en olası düşüş 55.000 dolar seviyesi olacak.

Bitcoin’in ardından Ethereum hakkında konuşan Bennett, son zamanlarda bahsettiğ gibi 4.200 dolar seviyesini korumaya çalıştığından söz etti. Eğer bu sınırı aşarsa tekrar 4.400 doları göreceğini söylemeyi de ihmal etmedi. Bennett’a göre piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’un destek seviyesinin 3.800 ila 4.000 aralığında olacağını söyledi.

Bennett, Chanlink’in (LINK) ise düşüşe geçeceğini düşünüyor:

Şu anda LINK beklendiği gibi 28 dolardan destek alıyor. 24 dolardan kapanırsa, bu potansiyel olarak 21 dolara geri dönüşe yol açabilir.

Son olarak,analist  VeChain hakkında konuştu. Yatırımcılara VeChain’in 0.12 doları yeniden test etme olasılığına hazır olması gerektiğini söyledi.
Kaynak: paranfil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu