1
Barış Özcan

QLED Mutlu Müşterileri Samsung İnovasyon Müzesi'nde! Chaby Han Barış Özcan Merve ÖzkaynakQLED Mutlu Müşterileri ile Chaby Han, Barış Özcan ve Merve Özkaynak Samsung İnovasyon Müzesi’nde Samsung’un dününü bugününü ve geleceğini inceledi!

QLED’in Mükemmel Gerçeklik yarışmasına katılıp kazanan Onur Karahalil ve Başak Demir Deniz Samsung’un doğduğu Güney Kore’ye Chaby Han, Barış Özcan ve Merve Özkaynak ile gitmeye hak kazandı.

Talihlilerimizin uzun bir uçak yolculuğunun ardından ilk durağı Samsung Şehri olarak bilinen Suwon şehriydi.
Burada Samsung’un dününe, bugününe ve yarınına dair her şeyi inceleme fırsatı buldular.

Samsung’un ürettiği ilk siyah beyaz televizyonu yakından incelerken biraz ileride Samsung fabrikalarından çıkan ilk dijital televizyona bakıp aslında geçmişteki ürünlerin o kadar da uzak olmadığına şahit oldular.

Son olarak da QLED 8K TV ile karşılaşıp teknolojinin son olarak gelebildiği hali gördüler.

Kore videolarımız devam edecek, kaçırmamak için Samsung Türkiye sosyal medya hesaplarının yanı sıra YouTube kanalımızı da takip etmeyi unutmayın.

Instagram: https://www.instagram.com/samsungturkiye/

Twitter: https://twitter.com/SamsungTurkiye

Facebook: https://www.facebook.com/SamsungTurkey/

Chaby Han: https://www.instagram.com/chabyhan/

Barış Özcan: https://www.instagram.com/barisozcan/

Merve Özkaynak: https://www.instagram.com/mevy/

#Samsung #MutluMüşteriler #KoreGezisi #QLED8K

Kaynak: Barış Özcan

34 Yorum

  1. https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-4k-tv-ekran-acilmiyor-power-off Samsung 4K TV Ekran Açılmıyor Power Off!

    2 sene bitti garanti doldu TV bozuldu! Servis geldi kullanıcı / müşteri hatası bulamadı! Müşteri hizmetleri papağan ve ukala onların ötesine geçemiyorsunuz genel merkez diye bir şey yok müşteri hizmetleri şefliği diye bir şey yok özel durumlar için! TV parası kadar tamir çıkarıyorlar! Arıza açıklaması bile yapamıyorlar! Fabrikasyon hatayı kabul etmeyip müşteriye parça satmaya ve tamir parası alma yoluna gidiyorlar! https://www.change.org/p/t-c-cumhurbaskanligi-t-c-b-m-m-t-c-tuketici-haklari-t-c-reklam-kurulu-t-c-gumrukveticret-b-samsung-digital-rezaleti-garanti-kapsami-veya-harici-fabrikakaynakli-problemi-kabul-etmeme

  2. Son 6 yılda 3 tane televizyon aldım hepside Samsung idi. Ayrıca telefonlarımın hepsi de eşime aldığımız telefonlarda beyaz eşyaların bir çoğu da Samsung. Son aldığım televizyondan sonra ve de sizlerin tutumundan sonra Markadan ciddi derece de soğudum. Şuan evde 2 tane samsung televizyon var. Ama mart ayında sırf televizyonu görüp daha da sinirlenmemek için LG marka televizyon alacağım. Televizyonu ilk aldığımız da hemen sorun ile karşılaştık ekran kartı değiştirildi(Bulutlanma vardı) İlk etapta sorun çözüldü gibiydi fakat bir kaç ay sonra televizyonu izlerken veya konsol oyunu oynarken televizyonun ortasında ani bir flaş patlaması gibi beyaz ışık ani şekilde patlayıp gitmeye başladı. Bunun sıklığı belli periyotlarda olmuyor. Arada olup sonrasında geçiyor ama bu sıralar ışık daha geniş alanda patlayıp sönmeye başladı. Sizin servisiniz 3-4 defa geldi yapılacak bir şey yok dediler ve sonrasında siz o zaman kameraya alın öyle bakarız deyip gittiler. Televizyonu alın test edin siz bakın dediğimizde öyle bir hizmetimiz yok dendi. Ve hala aynı sorun yaşanıyor Bir daha asla SAMSUNG TELEVİZYON ALMAYACAĞIM bilmenizi istedim. Biraz müşteri sorunlarını çözüm noktasında hareket etmeniz marka güvenirliği açısından iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu