1
Uncategorized

Popüler Analist: Altcoinler Hakkında Konuştu ve Bitcoin’in Yükseleceğini Belirtti

Popüler kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, kripto para piyasalarının çoğunun bu hafta düşüş yaşamasının ardından ağırlığını yeniden koymasını bekliyor.

Kripto analisti 493.000 takipçili Twitter hesabından, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve birkaç popüler altcoin için ilgi çekici fiyat aralıklarına baktığını belirtti.

Van de Poppe, fiyat düzeltmelerinin boğa piyasası döngülerinin sağlıklı bir parçası olduğunu ekleyerek “Bitcoin’de kısa vadeli bir sıçrama içindeyiz” açıklamasını yaptı.

“Hatırlamak isterim ki, Bitcoin 48-50 bin dolarda bile düzeltebilir ve yine de yükseliş eğiliminde olabilir. Uzatma döngüsünün gerçekleşmesini ve sağlık bir düzeltmenin, bunun bir parçası olmasını bekliyorum.”

“Bir yardım rallisi” olarak tanımladığı şeyi planlamak isteyen analiz BTC grafiğini incelemeye devam ederek, Bitcoin için ilk çok önemli bölgeye ulaşıldığını belirtti. Analiste göre %16-18’lik bir düzeltmeye tanık olduk ve bu bölgeden, kısa vadeli bir destek rallisi alınması da mümkün, bu durum Ethereum (ETH) grafiği için de geçerli.

Yazı saatinde, BTC 58.330 dolar ve ETH 4.277 dolardan işlem görüyor.

Analist, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) hakkında da konuştu. ADA, 8 Kasım’ın en yüksek seviyesi 2,38 dolardan bugün 1,87 dolara düştüğünü de hatırlamak isteriz.

“Cardano hala bir düzeltme sürecinde. Muhtemelen ‘nefret’ daha da güçlenecek. Bu beni ilgilendiren bir durum. 1,50 dolarlık alanda bir düzeltme görmemiz muhtemel ancak o seviyeden daha sonra daha fazla bir düzeltmenin yaşanmasını beklemiyorum.”

Analist, Litecoin (LTC) ile ilgili olarak, fiyat tablosunda bir ilgi alanını vurguladı.

LTC yazı saatinde 220.22 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe daha sonra DeFi (merkezi olmayan finans) ve DApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) için ölçeklenebilir bir blok zinciri platformu olan Fantom’u (FTM) ele aldı. Yerel token FTM’nin 1.50 dolar ile 2.00 dolar ilgi noktaları arasında ilk seviyede olduğunu belirtti.

FTM gün içinde %16’nın üzerinde artışla 2.18 dolara yükseldi.

Tedarik zinciri yönetimi blok zinciri VeChain (VET) ile ilgili olarak, 0.00000173 ve 0.00000198 BTC aralığını koruyabilirse VET‘nin BTC’ye kıyasla yükselme şansı olduğunu düşünüyor.

Yazı saatinde, VET 0.14 dolardan işlem görüyor.

Listesinde yer alan son varlık ise anti-enflasyonist Rezerv Projesinin yerel jetonu olan RSR oldu, bu coin aynı zamanda Reserve (RSV) altcoinine de bağlı. Van de Poppe, 0.00000052 ile 0.00000112 BTC arasındaki aralığa dikkat çekerken, RSR altcoin için şunları söyledi:

“RSR’nin nispeten yakında ilginç hale gelmesini bekliyorum” şeklinde yorum yaptı.

RSR yazı saatinde yaklaşık %8 artışla 0,03 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu