1
abdurrahman uzun

Girişimcilik Sohbetleri | Zivella Yönetim Kurulu Başkanı – Abdurrahman UzunMerhaba
15 Eylül 2020 Salı Akşamı Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun ile Girişimcilik Sohbetleri başlıklı yayınımızı gerçekleştirdik…

Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun ile kısa özgeçmişini, girişimcilik hikayesini kendisinden dinledik ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemi döneminde çalışma şeklinin değişiminden, uzaktan çalışmanın doğurduğu değişimlerden, Ofisler evlere mi taşınacak? gibi güncel soruları ve daha bir çok konuları konuştuğumuz yayınımızı izlemenizi, yayınlarımızı beğendiyseniz beğenerek, soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden bizlere ulaştırmanızı ve bizleri desteklemek için abone olmayı unutmayınız…

****

#zivella #girişimcilik

Zivella ofis mobilyaları,
genç, dinamik, estetik, kaliteli ve paylaşımcı bir şirket anlayışı içinde, müşterilerinin günlük yaşamlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri ofis ortamlarına, kaliteli ve özgün tasarımlar oluşturmak amacıyla 1999 yılında yola çıkmış bir firmadır.

Kurulduğu yıldan bu yana, iş dünyasında devamlı kendini yenileyen, farklılaştıran yapısı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki lider firmalar arasındaki yerini almanın haklı gururunu yaşayan Zivella ofis mobilyaları, bugün yurt içi ve yurt dışında toplam 6 şube olarak, deneyimli uzman kadrosu, modern hizmet yapısı ve uluslararası vizyonu ile müşterilerine geleceğin ofislerini hazırlamaktadır.

****

Innotechtalks,
Hepimizin Hayatında Yeri Olan Özgün Konular Üzerinde, Alanında Uzman Kişilerin Paylaşımlarına Yer Veren Bir Video İçerik Platformudur.

Multidisipliner Bir Yaklaşımla; Bilim, #Teknoloji, #Mühendislik, Ar-Ge, #İnovasyon, #Endüstri 4.0, #Kalite, Girişimcilik, #Fizibilite, #Pazarlama, #Planlama, Tasarım, #Yatırım, #Üretim, #Verimlilik, Dijital Dönüşüm, Fikri Ve Sınai Mülkiyet Hakları, Marka, Uluslararası #Ticaret, Endüstriyel #Tasarım Ve Daha Nice Önemli Başlıkları Birlikte İrdeleyeceğiz.

Innotechtalks, Aynı Zamanda Konuları Bilimsel Veriler Işığında, Sanayiden Uygulama Örnekleriyle Harmanlayarak Sunmaktadır.

Sizlerde Etkinliklerimize Katılarak Hepimiz İçin Anlamlı Değerlerin Oluşmasına Katkı Sunabilirsiniz.

Sevgi Ve Saygılarımızla,
InnoTechTalks

****

İzlediğiniz için teşekkür ederiz.
Bizlere destek olmak için kanalımıza Abone olmayı, yayın içeriğini beğendi iseniz Videomuzu beğenmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız!..
Bağlantıda kalmak dileği ile…

****

ABONE olmak için ►►► bit.ly/2Z1DtY0
Tüm Videolar ►►► bit.ly/ALL__3g4dFSl
Canlı Yayınlar ►►► bit.ly/LIVE__30LnrT8
İnovasyon | Ar&Ge ►►► bit.ly/32Znpde

****

LinkedIn ►►► bit.ly/2BJ0PJZ
instagram ►►► bit.ly/2SWWoRG
Facebook ►►► bit.ly/2xWB2fV
Twitter ►►► bit.ly/2YV8vCJ

****

Visit our channel for more videos
Thank you for subscribing
SUBSCRIBE ►►► bit.ly/2Z1DtY0

Kanalımıza ABONE olmak için ►►► bit.ly/2Z1DtY0

Sosyal Medya takip hesapları ise

LinkedIn ►►► bit.ly/2BJ0PJZ
instagram ►►► bit.ly/2SWWoRG
Facebook ►►► bit.ly/2xWB2fV
Twitter ►►► bit.ly/2YV8vCJ

#inno
#innotech
#innotechtalks

#muhasebe #finans #kredi #finansman #yatırımcılar #tavsiyeler #yatırımcılara #girişimciler #yatırım #yatırımaraçları #altınöğütler #püf #firmasahipleri #covid19 #youtube #işletmesahipleri

Kaynak abdurrahman uzun

6 Yorum

 1. Sizlerde….
  Videolarımızı Beğeniyor Ve Yayınlarımızın Devam Etmesini İstiyorsanız…
  Kanalımıza Abone Olarak Bize Destek Sağlayabilirsiniz…
  Lütfen Videolarımızın Altına Yorumlar Yazın!… Yorumlarınız Bizler İçin Çok Değerli!…Sadece Bizler Değil Seyircilerde Bu Yorumları Okuyor…
  Aynı Zamanda Beğendiğiniz Videolarda Beğen Butonuna Basarak Videonun Daha Üst Sıralara Çıkmasını Sağlayabilir…
  Ve Bir Sonraki Video İçinde Bildirimleri Açarak Beklemede Kalabilirsiniz…

 2. Fırsat buldukça kanalınızdaki yayınları izliyorum. Bu yayında Abdurrahman Beyin sanayi yolculuğu oldukça ilgimi çekti. Bende benzer şeyleri yaşadım ancak işletmemizi bu şekilde büyütemedik. Sanırım bu konularda birazda şans faktörü var gibi geliyor bana, ne dersiniz?

 3. içinde bulunduğumuz covid-19 pandemi döneminde çalışma şeklinin değişiminden dolayı uzaktan çalışmanın doğurduğu değişimlerden, iş yerinizdeki düzen ve imkanların daha küçük bir modelinin evlere taşınmak zorunda kaldığı ve bu süreçte akıllara gelen… ofisler evlere mi taşınacak? gibi güncel soruların cevaplandığı ve daha bir çok konunun konuşulduğu Sn. Abdurrahman Uzun bey ile Dr. Sabit Tunçel beyin Sohbetini 15 Eylül 2020 Salı akşamı 20:30'da izleyebilirsiniz.

 4. Abdurrahman Bey ile girişimcilik üzerine konuştuk. Özellikle Zivella markasının doğuşu, bir girişimcinin hayata bakış açısını ve yatırım kararlarını nasıl şekillendiğini bizler ile paylaştı. Satır aralarında önemli mesajların olduğu bu yayınımızı 15 Eylül 2020 Salı günü saat 20:30'da izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu