1
Uncategorized

Bu Metaverse Coin’e Binance Labs Yatırımı: Umutlar Büyük!

Binance‘in girişim sermaye kolu Binance Labs, oyun odaklı metaverse platformu MOBOX’a stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Binance Labs Fonu yöneticisi Bill Chin, proje konusunda umutlu olduğunu belirterek konu hakkında aşağıdaki yorumda bulundu:

“MOBOX, Binance ortamının tamamıyla organik olarak işbirliği içinde olan ve büyük umutlar beslediğimiz bir şirkettir. MOBOX ile oyun platformuna yenilik getirmeyi umuyoruz.”

MOBOX, geliştiriciler ve oyuncular için kullanımı basit ve eğlenceli olan, blok zinciri tabanlı tam bir metaverse oluşturmak için stratejik finansmanı kullanacak. Raporlara göre MOBOX’un Binance Mini Program, Binance Pay ve Binance NFT Marketplace ile entegre olan ilk metaverse olması bekleniyor.

Ayrıca MOBOX, blockchain video oyunu geliştiricilerini eğitmek, yardımcı olmak ve tavsiyelerde bulunmak için Binance NFT Marketplace ile birlikte çalışıyor ve bir kuluçka fonu düzenliyor. Fon, oyun geliştiricilerin oyunlarını blok zincirine ve MOMOverse’e aktarmalarına yardımcı olmak için kullanılacak.

MOBOX kurucu ortağı SOON da işbirliği konusunda oldukça umutlu ve heyecanlı olduğunu belirtti ve planlarını duyurdu.

“Bu duyurudan ve BSC blok zincirinin hız ve düşük ücretlerinden yararlanırken Binance topluluğuna ‘oyna-eğlen’ ve ‘oyna-kazan’ oyun mekanizmalarını getirmek için tüm Binance ekosistemi ile yakın bir şekilde çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca, ekibi METAfund aracılığıyla yönetirken öğrendiklerimizi paylaşmak istiyoruz ve Binance NFT ile gelecek vaat eden oyun platformlarını desteklemeye ve yetenekli geliştiriciler yetiştirmeye katkıda bulunmayı umuyoruz.”

Nisan 2021’de çıkış yapan MOBOX, altı adada üç NFT oyunu yayınlayarak 800.000’den fazla müşteriye ulaştı. Prosedür sırasında iki yüz milyondan fazla NFT ticareti yapıldı ve BSC’de bir milyondan fazla benzersiz NFT yayınlandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.
Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu