1
Uncategorized

Bu Metaverse Altcoin Yükselmeye Devam Ediyor, Yeni Zirve Yolda!

Metaverse dünyasının parlayan yıldızı Sandbox (SAND), diğer kripto varlıklar fiyatlarına bir destek bulmaya çalışırken bile yükselmeye devam ediyor. Mevcut fiyat hareketi, SAND’in 4,40 doların üzerinde bir yeni zirveye taşınmasına yardımcı olabilir.

Sandbox (SAND) fiyatı son 24 saatte %20 artış göstererek, dünün rekorunu 3,8771 doların üzerine çıktığı Perşembe günü, 4,30 dolarda kırdı. Son ralli, 16 Kasım’da başladı ve NFT oyun jetonunun 2,48 dolardan şu anki fiyatı yaklaşık 4.070 dolara %66 oranında büyük bir sıçrama yaptı.

SAND fiyatının neden arttığına dair bir temel yok gibi görünse de, yatırımcılar blok zinciri şirketi SoftBank’ın “Vizyon Fonu” tarafından yönetilen bir yatırım turunu tamamladığı haberine tepki vermeye devam ediyor gibi görünüyor. Kasım ayından önce gerçekleşen bu turda, 93 milyon dolardan fazla fon sağlandı.

Sandbox Fiyat Tahmini: SAND, %8 Yükselişle 4,40 Dolara Yükselecek

Sandbox fiyat tahmini; SAND fiyat hareketinin, iki saatlik grafikte “artan paralel bir kanal deseni” oluşturduğundan yükseliş gösteriyor. Bu, bir varlığun, sürekli bir fiyat artışına işaret eden bir dizi daha yüksek ve daha yüksek düşüşler yaptığında oluşan yükseliş modelini temsil ediyor.

SAND fiyatı yükselen kanalın sınırları içinde kaldığı sürece yükselmeye devam edip etmeyeceği de merak konusu. SAND fiyatı yükselen kanalın orta sınırı tarafından kucaklanan 4,0385 dolarlık acil desteğin üzerinde bir kapanış gerçekleştirirse, boğaları yakın zamanda keşfedilen 4,21 dolar olarak belirlemek için destekleyecektir. Bunun ötesinde, SAND fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi 4,30 doları kırarak 4,4040 dolar civarında yeni bir sınır belirlemek için geçerli grafik deseninin hedefini etiketlemeye çalışacak ve yükselecek. Bu da mevcut fiyattan %8’lik bir ralli demek.

SAND/USD İki Saatlik Grafik

Grafik deseninin yanı sıra, yükselen hareketli ortalamalar ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinin aşırı alım bölgesine girişi, SAND’ın yükseliş eğilimini vurguluyor.

Ek olarak, MACD’nin pozitif bölgedeki sıfır çizgisinin çok üzerindeki konumu, Sandbox’ın olumlu görünümüne güven katmaya devam ediyor.

Sandbox, 4.0385 dolarlık anlık desteğin altına gerilerse, bu yükseliş tezi geçersiz olacak ve yönetim kanaının alt sınırı tarafından desteklenen 3.7063 seviyeye doğru düşecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu