1
BitcoinBTCafeBTCHaber TVKripto ParaMelis Hazal KaragözSedef Şahin

BTCafe’de Melis Hazal Karagöz’ün Konuğu Sedef Şahin Oldu


BTCafe’de bu hafta Melis Hazal Karagöz’ün konuğu oyuncu Sedef Şahin oldu. Sedef Şahin ile projelerinden ve para ile olan ilişkisinden bahsedildi.

Neler Konuşuldu?

-Melis Hazal Karagöz Sedef Şahin’e “Para konusunda garantici misin? Nasılsın bu konuda?” diye bir soru yöneltti:

Sedef Şahin “Para konusunda aslında şöyle davranıyorum genellikle, parayı bulduğum zaman harcıyorum. Eğer param yoksa da idare ediyorum. Benim çok lüks yaşadığım zamanlarda oldu fakat mutluluk olmadığında yani aslında ben biraz mutluluğum peşindeyim. Şöyle söyleyeyim, kendimi bulmaya başladığımdan beri aslında mutluluğun peşindeyim. Beni gerçekten ne mutlu ediyor? Para mı? Aşk mı? ayrıca işime inanılmaz düşkün işkolik bir kadınımdır. Kimseyi tanımıyorum iş konusu olduğunda. Gerçek mutluluk hani belki de en çok, mutluluk tanımıyla da alakalı bir şey. Bunun yanında para konusunda garantici miyim? Son zamanlarda öyle olmaya başladım. Açıkçası öngörülemeyen giderler kısmı beni biraz korkutuyor. Özellikle beni, gelirin yüksek olmayıp giderin çok yüksek olması benim korkutmuştu. Bakıldığı zaman aslında para kazanmak çok kolay. Aynı şekilde parayı harcamak da çok kolay gibi geliyor bir taraftan. Bir de ben çok idealleri olan bir kadınım, o yüzden para kazanmak benim için çok kolaydı. Bir de şunu İtiraf etmeliyim ki çok kolay kazıklanırım. Çünkü o paranın peşine düşmüyorum, gitmiyorum” şeklinde konuştu.

-Melis Hazal Karagöz Sedef Şahin’e NFT hakkında bir şey duyup duymadığını sordu:

Sedef Şahin “NFT hakkında bir şey duymadım. Aslında kripto paralar hakkında bilgi edinmek çok istedim. Kulağa çok güzel geliyor. Örnek kripto parayı koy kenara bilmem kaç katını geri al. Çok karlı bir yatırım süreci olduğunu biliyorum Yani bu durumlarda daha garanticiyimdir. O yüzden benim bu konulara girebilmem için doğru bir yatırımcıya ihtiyacım var” diye konuştu.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu