1
Ruhi Çenet

Bir Astronotun GÜNLÜK Yaşantısı – (Yaptığı 15 TUHAF Şey)ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► http://www.youtube.com/user/mrruhicenet
PR & Business ► ruhicenetiletisim@gmail.com
INSTAGRAM’da BEN ► https://instagram.com/ruhicenet/
Snapchat’te BEN ► ruhicenet
FACEBOOK SAYFAM ► https://www.facebook.com/ruhicenetvideolari

Müzik: incompetech.com

Kaynak: Ruhi Çenet

30 Yorum

  1. 'ey cinler ve insanlar topluluğu, göklerin ve yerin çevresinden geçip gitmeye gücünüz yetiyorsa geçip gidin. ama üstün bir güç olmadan geçemezsiniz.'' allah'ın emrinden ve takdirinden kaçamazsınız. o, sizi kuşatmıştır. o'nun hükmünden ve hakkınızda vereceği karârdan kurtulamayacaksınız. nereye gitseniz kuşatılmış olacaksınız. bu, mahşer de olacaktır. melekler yaratıkları her taraftan yedi saf halinde kuşatmış olacaklar ve hiç kimse gitmeye güç yetiremeyecektir. ''ama üstün bir güç (ve allah'ın emri) olmadan geçemezsiniz). işte o gün insan: kaçacak yer nerede? der. hayır, hiç bir sığınak yoktur. ey insan, o gün sen, rabbının huzuruna varıp durursun.'' (kıyâme, 10-12), ''kötülük kazananlara kötülükleri kadar ceza verilir; onların yüzlerini zillet bü-rür. allah'a karşı onları savunacak kimse yoktur.''.

  2. Astronotlarda bizler gibi evlerinde yaşar. Araba kullanır markete felan gider parkta dolaşır. Uzay denilen yerde yaşar diyen zihniyet ancak aptal insanları kandırır. Uzay ile ilgili anlatımların hepsi hayal ürünüdür.

  3. Şu yorumlara bak ya gerçekten kahretsin böyle milleti dinden kafamızı kaldıramıyoruz şu tartışmalara bak herkes kendine saklasa görüşünü her şey hallolacak yemin ediyorum.

  4. Hatice Kasikci rahmetle aniyoruz. Arap krallarinin heyecanli cigliklari odamda yankilanmaya devam ediyor. Videosunu izlemek cok isterim. Romantik Komedi… Ironi degil. Adamlar isi biliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu