1
abdurrahman uzun

ART NİYETLİ KİŞİLER YARDIMLAŞMAYI DURDURMAK İSTİYOR!Sosyal Medya’da bilinçsiz bir şekilde yapılan paylaşımlar en az yangın kadar tehlikeli ve zararlıdır.

KATIL: https://www.youtube.com/channel/UC6VKNvOHFbjj41jiSQ5wfAw/join

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenip yorum yapmayı sakın unutmayın.
Kanalımıza abone olmak için TIKLA: https://bit.ly/2WHTjrt

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz…

Twitter: https://twitter.com/uzunabdurrahman

Instagram: https://www.instagram.com/abdurrahmanuzun/

Facebook: https://www.facebook.com/uzunabdurrahman/
#antalya#yangın

Kaynak abdurrahman uzun

25 Yorum

  1. Kızılay Gençlik Kolları üyesi olarak bu görselleri ciddiye almadım çünkü bizzat yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ellerimizle teslim ettik. Oraya giden ilk ekibindeydim ancak sağlık sorunlarım nedeniyle ikinci gelen ekibin ardından kendi imkanımla eve döndüm. Hiç bir yardım malzemesini boşa götürmemek için elimizden geleni yaptık ve yolda giderken bile dikkatli olduk zarar veririz endişesiyle. Bu haberler asılsızdır. Asla yardım malzemesini çöpe atmadık, atmayız.

  2. “Tesbihte hata olmaz “kaidesine gore konusursak; oyle bir guruh peydah oldu ki, isvicre PYD ye ve onu destekleyen guruha merkez kurma izni veriyor, sayin vatan sevdalisi olan dostlar; 1940 li yillardan beri biz 2.nci dunya savasina katilmadigimiz halde toprak kaybeden bir Luke olarak hala o CHP zihniyetinin bir kelime kullanip baska bir platforma olayi cekerek eskiyi baskalarina fatura etmek isteyerek kendi yaptiklarini Anadolu insanina fatura etme luksu yoktur, Ey Yavuz, Ey Faith, Ey 4. Murad, ; hani nerde bunlara hakaret etmeye ceza?. Ama o maglum kisi kendisine hakareti anayasaya koymus, hani “Mecelle “. Ey dostlar, , Mehmet Akif in bir sizesini dogru anlamak lazim= istiklal marsinin son dizelerini kast ediyorum, Allah yar ve yardimcimiz olsun. Gerisi teferruat ( hukmu ve kiymeti yok)

  3. Niye atsin.sende atiyorsun abartmaaa…ak parti chp ye calma rusvet nasil alinir onu ogretti….eeeee eeeeeee eeeeee…utanmak yok hala ruşvet belediyelerde girlaaaa……uskudar belediyesi hala rusvet aliyor…kacak binalar yapiliyor bunlari gosterin

  4. Bu videoyu izledim yorum yapmadım çünkü yanlış anlaşılma olduğunu anladım çok şükür ki doğru çıktı Allah'ım ıslah etsin ne diyeyim Allah'ım tüm çalışanların yardımcısı olsun korusun Allah Razı olsun kardeşim doğruları bizlere aktardigin için teşekkür ederim selamlar saygılar sunuyorum kardeşim Allah'a emanet ediyorum sizleri..

  5. o sular sepserin arabadan çöpe atıldı çöp yanıyor demircısss belediyenin aracından gencler atıyor ve o videoyu çeken abla bunlar chp gençlik kolundan diyor tanıyor onları yerlisi.! su yardımının kimden geldiği değilde neden atıldığına bakın çöpde muhafaza edilmez su okadar gölgelik alan varken.döküyorlar mı diyorsun dökmek daha zahmetli neden yapsınlar:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu