1
Uras Benlioğlu

ARABAM YANMAYABİLİRDİ :( Uras Benlioğlu Yangın Topu ve Acayip TikTok Videosu Efsane mi Gerçek mi?Uras Benlioğlu’nun başına gelen araba yangını gerçekten hayatın sürprizlerle dolu olduğunu bize gösterdi. Yangın söndürme topu internette her yerde karşımıza çıkıyor. Biz de böylesi kötü sürprizlere karşı gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu onu test ettik. Üstelik başka efsane mi gerçek mi maddelerini de denedik.

Yangın Topu Linki
https://app.hps.im/d7ct/6788eeec

Kaan ve Kaan YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCNzsTDxTYrBvlG38fRjs_mA

Kanalıma üye olup; canlı yayın, videolara erken erişim, özel emojiler, ofis ziyaretleri… gibi size özel ayrıcalıkları kazanmak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCnmrz900lpZqlxWzN3co2wA/join

INSTAGRAM : uras.benlioglu
https://instagram.com/uras.benlioglu

Kaynak Uras Benlioğlu

39 Yorum

  1. Bunu geliştiren genc kardeşimiz türk Türkşyeden 3büyük firmanın sahibinin oğlu,yurt dışında okumuş bu bölüm olmadığı için vip ahmet abimiz paylaştı,yangın tüpü fahiş fiyatlı diye trendyolda haber cıktı abimiz araştırdı firma haklı çıktı çok mutluyum bir türk olduğu için

  2. Bu adam kim ilk defa duydum adını 3 milyon abonesi var. Nasıl olur ben YouTube da herkesi izleyen birisi olarak bunu şu an görmem çok garibime gitti

  3. bak bise fark etim cogu olan şeyleri sen yapamiyosun bu olmuyo diyosun o şeker hepsi tamamen erimesini bekliycektin beklemedin bizim cocuklugmuz bunlarla gecti .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu