1
abdurrahman uzun

YOUTUBE'DA EN FAZLA İZLENEN VİDEOLAR HANGİSİ? TAHMİN DAHİ EDEMEZSİNİZ.Youtube algoritması açıkladı, dünya çapında en fazla izlenen Youtube içeriklerinin ne olduğunu öğrenince hayret edeceksiniz!

KATIL: https://www.youtube.com/channel/UC6VKNvOHFbjj41jiSQ5wfAw/join

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenip yorum yapmayı sakın unutmayın.
Kanalımıza abone olmak için TIKLA: https://bit.ly/2WHTjrt

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz…

Twitter: https://twitter.com/uzunabdurrahman

Instagram: https://www.instagram.com/abdurrahmanuzun/

Facebook: https://www.facebook.com/uzunabdurrahman/

Kaynak abdurrahman uzun

23 Yorum

 1. Yok artık yani iş döndü dolaştı kedi köpek sevgisine kadar geldi ha .. Yahu arkadaş bıktım söyleye söyleye İslama ram ol öyle sevgiye ulaşırsın ki İnsanlar da Hayvanlar da bitkiler de ağaçlar da oradan merhameti sevgiyi doya doya nasiplenir …Uyduruk hayvan sevgilerinden ta yatağına kadar köpekle yatmalara varana kadar iyice işin b*kunu çıkardılar yani sen de üstüne bu videoyu yapıyorsun fazla geçmez köpekle evlenmeye kalkanı da çıkarsa şaşma sonra .. her şeyin bir insicamı var bir usturuğu var oradan İFRAT ve TEFRİT ile anlaşılır bu işin doğruluğu sevgisi ve sairesi …HAD VE HUDUT meselesi göz ardı edildikçe böyle uçuk kaçık haller herkesi rahatsız ediyor bu bir gerçek …Peyğamberin tabiriyle ortalama 50-70 cm köpeğe yaklaşmayın buyuruyor sebebi anlaşıldığına göre köpeğin nefesinden havaya tenya dağılıyor bu ise değişik cilt hastalıklarına insanın ruh haline bile yansımaya kadar gidiyor bunlar göz önüne alınmadan ifrata kaçmak hayvan sevgisi değil ahmaklıktır ..Her yeri geldiğinde Peyğamberi sevdiğini söyleyenler o sizin sıkıntıya düşmenizi istemiyor sizin sıkıntıya düşmeniz Peyğambere çok ağır geliyor anlayanınız yok mu? Allah aşkına yani her şeyin bir kuralı var anlayacağınız … Yok ben köpekle yatacağım aynı tabaktan yemeğimi de yerim diyeniniz varsa vallahi bana göre hava hoş kendi bilir…Tersi kedi köpek düşmanlığı el-insaf be ona canı sen mi verdin ? Allahın dilsiz yarattığı bi çarelere düşmanlıkla ne eline geçecek ? üç tane sineği canlı canlı ateşe atarak öldüren ahirette bir insan öldürmüş muamelesi görecek bilmeyeniniz varsa aha benden duysun .. kaldı ki eziyet etmeler bütün adilikleriyle hayvana köpeğe işgence etmeler yahu hayvan dan daha aşşağı makam var BELHUM ADAL .. evet o tipler hayvandan daha aşağı oluyor o zaman .. Merhamet mütevazilik gibidir fazlası sende olamayacağı gibi başka bir hastalıktır aynı zamanda UCUB kendini beğenmeye girer .. Sahili olmayan Allahın Merhamet deryasının merhamet denizi olan Peyğamberden daha merhametli olanı çıkamayacağına göre herkes ölçüsünü peyğamberden alsın gerisi FASARYA …!!

 2. Abdurrahman bey söyledikleriniz kelime kelime doğru. Ben Amerikaya 97 yılında ablama arkadaş olmak için geldim. Ondan sonra evlilik çoluk çocuk derken kaldık gitti. Gençlere tavsiyem sakın gelmeyin kelimenin tam anlamıyla köpek gibi pisman olursanız. Vatanınızın, geleneklerinizin, dininizin, bayrağınızın, ezanızısın kiymetini bilin. Yoksa çok, çoooook üzülürsünüz. Ben canlı şahidiyim.

 3. İslamdan uzaklaştıkça her türlü zulüm ortaya çıkar ne demişler kork Allah tan korkmıyandan Osmanlı’da ceddimiz leyleklere bakın tedavi ediyordu Allah o hayvanların intikamını alır

 4. Osmanlı zamanı gibi şuanda Şeriat olsaydı, Osmanlı olsaydı acaba ne güzel şeyler getirirlerdi, getirdikleri güzel şeylerden biri de hayvanlar için olurdu. Allah bize tekrar o günleri görmeyi nasip etsin.

 5. Abdurrahman uzun aşı olmayanlar devlet hastanesinde tedavi olabiliyor mu bu konuda da yüreğiniz yetiyorsa program yapın. Boş işlerle uğraşmayın. Yazıklar olsun reise ki bu milleti üç kuruşluk adamların eline bıraktı yada bırakmak istedi.

 6. Hayvana eziyet videolarımı aklıma CHP Li geçici bir durum bir daha asla asla olmayacak emaneten İBB CHP Başkan döneminde hayvan barınağında yüzlerce köpeği katledip toplu mezara gömülürken yakalandılar CHP Li İBB de hayvan dostlarımıza saygı yok katliyam var

 7. Amerikada yapılan son seçimler illegaldir diyorlar pedofili sapkını olduğu söylenen joe biden moruğu sandık darbesi ile iktidara getirilmiş bir pisliktir sahipleri olan küreselci elitler denilen hırsızlar ve katiller tarafından diyorlar…

 8. MUHALEFET yapmayı çok yanlış anladık ve öyle de uyguluyoruz.

  Dikkat ederseniz bütün rejimlerde iktidar vardır ama yalnızca demokrasilerde muhalefet vardır.
  Muhalefet, iyi ve hatta çok iyi yapılan bir şeye kötü demek değildir. Lakin bizdeki muhalefet anlayışı tam da budur. Üstelik bu absürd hali övünerek dillendirmekte ve böylece muhalefet yaptıklarını sanmaktalar.
  Muhalefet elbette eleştirecek ve hatta iktidarı yerden yere vuracak ama yanlış ve eksik gördüklerini, milletin hayrına görmediklerini dillendirecek ve bu şekilde iktidara da yol gösterici olacak.
  Bizdeki muhalefet sözcüsü Meclis sıralarından “Bu hükümet dünyanın en doğru işini yapsa bile bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok, milletin bize verdiği görev bu” diyor.
  Yani, “Biz güzel olana da çirkin demek zorundayız” diyor.
  Yok, millet size öyle bir görev vermedi. Millet kendi hayrına yapılan şeylerin eleştirilmesine iyi gözle bakmaz. Bakmadığı içindir ki yapılan bu denli yıkıcı muhalefeti sittin senedir iktidara taşımadı.
  İyiye iyi demek çok mu zor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu