1
Uncategorized

Tone Vays’e Göre Bitcoin’de Yükseliş Yolda! Analist Hangi Seviyeleri Beklediğini Açıkladı

Kripto dünyasının popüler tüccarlarından Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) hali hazırda ‘en düşük seviyesine’ ulaştığını belirterek, daha yüksek fiyatlara doğru yükselişin yolda olduğunu belirtti. İşte analistin hedeflediği seviye!

Kripto para dünyasının en yüksek toplam değere sahip varlığı Bitcoin (BTC), geçtiğimiz Pazartesi günü yaklaşık 66.000 dolardan işlem görürken, Salı günü sert bir düşüş yaşadı ve 59.000 dolar seviyelerine geriledi. BTC, bu düşüşü takiben zemininin bir kısmını geri kazanmaya başladı. Bu düşüşleri yorumlayan Vays, ‘panik yapılmaması’ gerektiğini belirtti.

“Düşük seviyenin hali hazırda geldiğini ve önümüzdeki birkaç hafta içinde 70.000 doları aşacağımızı düşünüyorum.”

Analist, BTC’nin “biraz konsolidasyona” dayandığını ve 2022’nin ilk çeyreğinde 100.000 dolara doğru “hâlâ hızlandığını” düşünüyor.

Vays, son dönemde yaptığı tahminlerinde biraz ‘yanılmaya’ başlamış gibi görünüyor. Eylül ayında, Bitcoin’in bu yılın sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacacağını tahmin eden analist. Bu ayın başlarında bu tahminini güncelleyerek muhtemelen “Şükran Günü’ne” kadar BTC’nin konsolide olacağını düşündüğünü belirtmişti.

Bitcoin şu an, bu ayın başlarında yakaladığı en yüksek seviyesi 69.044 dolardan %12.5’tan fazla değer kaybetti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu