1
acalaBlockchainBlockchain HaberleriDeFipolkadotthechive

theCHIVE, Mimarisinin Bir Kısmını Blockchain’e Taşıyor

theCHIVE, Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren bir e-ticaret platformu. Aylık 10 milyon kullanıcıya sahip olan theCHIVE, mimarisini bir kısmını Blockchain tabanlı bir platforma taşıdığını açıkladı. Bunun için Acala seçildi. theCHIVE, Acala ile birlikte Polkadot’a giriş yapıyor.

theCHIVE, Blockchain için Acala’yı Seçti, Polkadot’a Geliyor

E-ticaret platformu theCHIVE, Blockchain dünyasına adım atıyor. Bunun için resmi duyuru Acala’dan geldi. Acala’nın Büyümeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dan Reecer tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, e-ticaret çözümü sağlayıcısı Project Venkman, teknik ortağı olarak Acala’yı seçti.

thechive mimarisinin bir kismini blockchaine tasiyor 2

Bu ortaklık sonucunda Acala, Project Venkman’ın müşterilerinden biri olen theCHIVE’in sadakat programı ve dijital koleksiyonu için teknik temeli sağlayacak.

Bu arada theCHIVE‘in Bill Murray, Chris Farley ve John Daly gibi ünlülerle işbirliği yapan bir platform olduğunu da söyleyelim.

Project Venkman’ın CEO’su Gavin Gillas konuyla ilgili şunları söyledi:

“Acala ile ortak olmaktan ve dünya çapındaki markalara ve topluluklara yeni bir ödül sınıfı getirmek için Polkadot ekosisteminde çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. DeFi, tüketicilere sadakat ödüllerine sahip olmaları için pek çok fırsat sunuyor ve önümüzdeki aylarda milyonlarca kullanıcı için bunu gerçekleştirmek için Acala ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz.”
Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu