1
Altcoin HaberlericardanoEthereumKripto ParaSolanaStaking Rewards

Solana, Değerine göre En Çok Stake Edilen Kripto Varlık Oldu

Kripto varlık piyasasında kullanıcılar, pasif gelir kaynağı oluşturmak için staking’e başvuruyor. Staking Rewards’un verilerine göre, Solana (SOL), stake edilen kripto varlıklar arasında ilk sırada konumlanıyor.

Solana, En Fazla Stake Edilen Varlık

Solana (SOL), stake edilen kripto varlıklar arasında lider konumda. Kripto varlık, bu pazarın yüzde 77.37’sini oluşturuyor. Yani bu da 82 milyar dolarlık bir değere denk geliyor.

solana degerine gore en cok stake edilen coin oldu

Staking Rewards‘ın yayınladığı değer sıralamasına göre, ikinci sırada, toplam değerin yüzde 70,68’ini oluşturan ve şu anda 44 milyar doların üzerinde olan Cardano (ADA) yer alıyor. Ethereum 2.0 (ETH), Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX), stake edilen değer açısından ilk beş kripto varlık sıralamasında.

Söz konusu listenin ilk 10’unun, 20 Nisan 2021’den bu yana önemli ölçüde değiştiği belirtiliyor. Söz konusu değişen değer ise 99.2 milyar dolar seviyesinde.

Elde edilen verilere göre, belirtilen dönemde Cardano, 27,35 milyar dolarlık değer ile stake edilen varlıkların en tepesinde konumlanıyordu. Cardano’yı Polkadot takip ediyordu. İkili, ilk 10’un yüde 51’ini oluşturuyordu.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu