1
BitcoinBTCEthereumHindistanKripto ParaKripto Para HaberNarendra Modi

Narendra Modi, Kripto Konusunda İşbirliğine Çağrıyor

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, hükümeti kripto para birimleri için yeni kurallar hazırlarken yorumları ileterek, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin yanlış ellere geçmemesini önlemek için dünya demokrasileri arasında işbirliği yapılması gerektiği konusunda çağrıda bulundu.

Narendra Modi: Tüm Demokratik Uluslar Kripto Konusunda Birlikte Çalışma

Narendra Modi, gelişmekte olan, kritik ve siber teknolojilere odaklanan Sydney Dialogue’da forumunda, online olarak yaptığı konuşmada bu korkuları detaylandırmadı. Ancak Siber çağ teknolojisinin sunduğu fırsatları övdükten sonra Modi, dijital para birimleri konusunda şunları söyledi:

narendra modi kripto konusunda isbirligine cagriyor

Örneğin kripto para birimini veya Bitcoin’i ele alalım. Tüm demokratik ulusların bu konuda birlikte çalışması ve yanlış ellere geçmemesini sağlamak önemlidir, bu da gençliğimizi mahvedebilir. Demokrasiler, yeniliklere izin verirken çıkarlarını korumanın yollarını bulmak için işbirliği yapmalıdır.

Economic Times gazetesinin haberine göre, Hintli yetkililer şu anda düzenlemeler taslağı hazırlarken kripto para birimlerindeki tüm işlemler ve ödemeler için bir yasak teklif ederken, yatırımcıların bunları altın, tahvil ve hisse senedi gibi varlık olarak tutmasına izin verecekler.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu