1
Uras Benlioğlu

İÇİNDE BALIK YAŞAYAN MAĞARAYA GİRDİMBir ucu Eskişehir’de bulunan mağaraya girince başka bir şehirden Bolu’da çıkıyorsunuz. Her yerde bu haberleri okuduk ama gözümüzle görmeden inanmadık. Dünyada çok az sayıda bulunan Düden mağarasının efsanesini avladık mı yoksa bu kulaktan kulağa dolaşan olay gerçek mi?

Sixth Türkiye Araç Kiralama
https://www.sixt.com.tr/

Outdoor Kamp Malzemesi
https://app.hps.im/d7ct/e5fff3b

Kanalıma üye olup; canlı yayın, videolara erken erişim, özel emojiler, ofis ziyaretleri… gibi size özel ayrıcalıkları kazanmak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/channel/UCnmrz900lpZqlxWzN3co2wA/join

INSTAGRAM : uras.benlioglu
https://instagram.com/uras.benlioglu

Kaynak Uras Benlioğlu

34 Yorum

  1. abi o zamanın değiştiği maraları bilmem ama bilgeseyar başında seni izlerken düşünüyorum herhalde 30 yada 20 dakika keşti sanıyom bi bakıyom en az 4 saat geçmiş

  2. uras seni severim o yüzden de bir hatanı söylemek istedim bu tür mağaralara girerken güvenlik önlemi almak gerek kafanızda ne baret var ne kask ne eldiven ne dizlik ilk video olduğu için bir acemilik olmuştur diğer videolar için lütfen güvenlik önlemi alın sizin sağlığınız bizim için herşey,den lütfen kendinize dikkat edin bu arada bu seri çok güzel fikir tebrik ederim

  3. Bulak mencilis mağarası.
    Türkiyenin en uzun 5. Mağarası. Ekipman ve rehberle birlikte akşam 8 de girip gece 2 de çıktık mağaradan ve sanki 1 saat sürdü gibi geldi. Muhteşem bir mağara bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim.

  4. Her ne kadar eğlenceli ve güzel olsa da mağaralara bu şekilde girmek çok tehlikeli. Gerekli ekipmanlar ve profesyoneller olsa bile tehlikeliyken bu şekilde hazırlıksız bu işi yapmak gerçekten sıkıntılı sonuçlar doğurabilir. Umarım bu konuda daha dikkatli olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu