1
Ruhi Çenet

FRANSA Hakkında Hiç Bilmediğiniz 25 İNANILMAZ GERÇEKFransa ve Fransızları en ilginç yönleriyle anlattım.
Fransa, Paris’e gidiş dönüş uçak bileti satın almadan ve otel rezervasyonu yaptırmadan önce muhakkak bu videoyu izleyin.

2. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın ► https://www.youtube.com/user/ruhicenetburada?sub_confirmation=1

Montaj: Sinan Ergin https://www.youtube.com/user/sevideo82
Müzik: incompetech.com ve YouTube Library ve Dar Golan

Kaynak: Ruhi Çenet

39 Yorum

 1. Üniversiteden mezun olduktan sonra tatil için Parise gittim.Gerçekten çok güzel şehir.Ben Baküye çok benzettim orayı.Keşke,hep orda yaşasaydım.

 2. videolarınızın içeriği güzelde kapaklarda seksi kadın figürlerine anlam veremedim.. islam dışı zihniyletlerde kadın daima reklam aracıdır.. ürünmü satılıyor yoksa kadının bedenimi varın siz düşünün..

 3. Bir dilenci olarak şuan işlerimiz bile durgun insanlarda para yok eskiden günlüğüm 450 500 di şimdi en çok 80 90 oluyor iki tane dairemi satılığa çıkardım bile şuan satılmıyor biran önce ekonomi düzelsin istiyoruz bizimde sesimizi duyursanız memnun oluruz #dilenciye#ses#ver#

 4. Dünyanın gelmiş geçmiş en eli kanlı vahşi ülkesidir.
  Afrikayı korkunç derecede sömürmüştür. Kendileri için savaşmış bir sürü Afrikalının maaşlarını vermeyip, üstüne kamplarını ağır silahlarla tarayıp katledecek kadar vahşi tarihleri var.
  Avrupanın lüksünün altında nice insanın hakkı ve gözyaşı var. Böyle zenginlik ve lüks olmaz olsun. Bizim ecdadımız ise Afrikaya huzur götürmüş. Yavuz Sultan Selim Han Afrikaya Anadolu buğdağı vs gönderiyordu. Şuan bile Afrikaya en çok yardımı yapan ülke Türkiye. Özelikle son 5 10 yılda iyice zirveleşti yardımlar. Ve halâ Türkleri Osmanlıdan dolayı severler.

 5. Ülke anlatım vudeolarının çoğunda o ülkeyi daha çok seviyor ve birgün gidip görmek istiyor insan. Ama bu videoda zaten sevmediğim fransaya biraz daha nefret ettim nedense)))

 6. Jacques Chirac "eğer Afarikayı kaybedersek tamamen 3. dünya ülkesi oluruz" demişti
  düşünüyorum da Bizim gençleriiz artık hep ingilizce kelimeler kullsanıyorlar, hele PUBG oynayanlar öküz gibi her şeyi ingilizce söylüyırlar Türkçesi daha kolay olmasına rağmen. Çok özentiler. Fransızların dildeki yaptığını biz yapsak, benim özgürlüğüme karışıyorlar der. halbuki özünü kabettiğini inkar eder. Bunu bir İngilizce öğretmeni olarak söylüyrum.
  ayrı bir konu. Fransızlar o kadar pintidir ki arabaları bile çok az yakar

 7. Sadece firansami refah içinde bütün avrupa refah içinde bu refaha nasıl kavuştular sanıyorsunuz gece gündüz calisarakmi hayır osmanlının yıktılar sonunda bunu başardılar ve sonra tüm islam ülkelerini sömürge altuna aldılar ve şimdi onlar mazlumlarin kanı ve göz yaşlarıyla refah içinde yaşamaktadır lakin fazla refah yaşam toplumu zevke sürükler ve huzur evine döner o ülkeler kimse çocuk yapma gibi bir zahmetine girmezler onun içinde yok olmaya mahkumdurlar gelecek müslümanların dır çünkü o zalimler mazlum kanıyla beslenirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu