1
HAYAT

En Son Babalar Duyar’ın efsanesi Ali Erkazan yıllar sonra itiraf etti! “Levent Ülgen’i affetmeyeceğim”

En Son Babalar Duyar dizisiyle hafızalara kazının ve oynadığı karakterle herkesin içini ısıtan Ali Erkazan, yıllar sonra diziyle alakalı açıklamalarda bulundu. Başarılı yapımla alakalı itiraflarda bulunan usta oyuncu gerçekleri anlatırken açtı ağzını yumdu gözünü. Katıldığı bir TV programında geçmişe dönük yaşananlara değinen ünlü isim pişmanlıklarını da anlattı. Erkazan, dizide ‘Damat Kadir’ rolünü canlandıran Levent Ülgen’i de işaret ederek “onu hayatım boyunca affetmeyeceğim” dedi. İşte usta oyuncunun dikkat çeken o açıklamaları…

“Levent Ülgen’i Hayatım Boyunca Affetmeyeceğim”

Efsane dizi En Son Babalar Duyar’da baba rolüne hayat veren Ali Erkazan katıldığı TV programında başarılı yapım hakkında itiraflarda bulundu. Yer aldığı projelerle adından söz ettiren usta oyuncu ‘En Son Babalar Duyar’ dizisinde damadı rolünü canlandıran Levent Ülgen’in kendisine karşı nankörlük ettiğini söyledi. ‘Onu diziye ben aldırdım’ diyen Erkazan, “Nankörlüğünden ötürü, beni satmasından dolayı hayatım boyunca affetmeyeceğim Levent Ülgen vardır, bir daha hayat beni onunla hiçbir zaman karşı karşıya getiremez!” dedi.

Ali Erkazan, Levent Ülgen’in Kendisini ve Ayşegül Atik’i Sattığını İddia Etti!

Yaşanan olayların perde arkasını anlatan Ali Erkazan, “En Son Babalar Duyar’ dizisine bir damat aranıyordu ben Levent’i lokantada Yemek yerken gördüm, teklifte bulundum. ‘Abi sen tamam diyorsan ben hazırım’ dedi. Ben de hemen yetkilileri aradım, her şeyi ben konuştum. Nasıl oynaması gerektiğine kadar anlattım. Ona bir tek cümle söyledim ‘sen sahtekarlık yapmak için sahtekarlık yapmıyorsun, ailene faydan dokunsun diye bir şeyler yapmaya çalışan bir karakteri canlandırıyorsun’ diye anlattım. 

O dönem bizim sözleşmemizde yazan maddeleri karşılıyordu yöneticiler ama çalışanlar paralarını almaktan zorlanıyorlardı. Biz de devreye girdik, biraz sıkıntılar yaşadık yapımcıyla. Birol Güven bizim alttan kuyumuzu kazmış, Ayşegül’le beni ekarte etmenin yollarına başvurdu. Orada Levent Ülgen ile Metin Coşkun da Birol’a hizmet etti. ‘Ayşegül Abla ile Ali Abi olmadan dizi olur mu’ demediler. Birol ‘Biz Ali Abi ve Ayşegül Hanım’la anlaşamadık, anlaşamaya da biliriz onlar olmadan devam eder misiniz’ diye soruyor, bunlar da ‘Biz ederiz’ karşılığını veriyorlar. Birol da hikâyeyi damadın üzerine çevirip bizi ekarte etti. Bunlar da ona hizmet ettiler.”  şeklinde konuştu.

En Son Babalar Duyar Dizisinin Konusu Neydi?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan ​En Son Babalar Duyar dizisi Eylül 2002’de  başladı. Dizi, durum komedisi türündeki Türk televizyon dizisiydi. Dizide biri evli, üç kızı ve bir oğlu olan anne ile babanın neşeli yaşadığı olaylar tatlı ve naif bir şekilde işleniyordu. Dizide daha sonra Damat Kadir’in işleri ve üçkâğıtları, ailesi ve özellikle babası ile ilişkilerine yer verilmişti. Türk televizyon tarihinin sevilen işlerinden biri olan yapım, izleyiciyi uzun bir dönem ekrana toplamayı başarmıştı.


Kaynak: Haber7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu