1
abdurrahman uzun

BÜLENT ARINÇ'IN SİNİR BOZAN AÇIKLAMASINA CEVAP!Selahattin Demirtaş’ın kitabını tavsiye eden Bülent Arınç’ a 3 soru!
O kitapta şunlar var mıydı?

KATIL: https://www.youtube.com/channel/UC6VKNvOHFbjj41jiSQ5wfAw/join

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenip yorum yapmayı sakın unutmayın.
Kanalımıza abone olmak için TIKLA: https://bit.ly/2WHTjrt

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz…

Twitter: https://twitter.com/uzunabdurrahman

Instagram: https://www.instagram.com/abdurrahmanuzun/

Facebook: https://www.facebook.com/uzunabdurrahman/

Kaynak abdurrahman uzun

36 Yorum

 1. Allah razı olsun sizden Abdurrahman gardaş ağzına yüreğine sağlık Allah için seviyorum sizi yüce Rabbim bunları .muzillu ismi celili hürmetine bunları hor ve hakir eylesin y

 2. VAH BU MİLLETİN HALİNE

  Bundan 20 küsür evvel Rotary kulübü üyelerine –<< Sizler birer gönül erlerisiniz; Mevlâna Yunus gibi>> diyen Bülent Arınç dan ne yapması ne demesi beklenebilir?… Bu konuşmayı Rotary Kulübü üyelerine yaparken Bülent Arınç'ın yanında Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'da bulunuyordu. Zamanın da bunları çevremizdeki Adalet ve Kalkınma Partisinin üst düzey yöneticilerine belirtirken bunların ne kadar büyük çetin bir mücadele yaptıklarını bizim de bunun farkına varamadığımızı resmin tamamını göremediğimizi söyleyip bu hain hiçbir zaman bu milletin adamı olmayanları savunuyorlar milletin umudu oluşumlara sokmuş bulunuyorlardı. Biz Bülent Arınç gibileri bu tür mutasyonları hep gördük hep de biliyorduk. Resmin tamamını zamanında ve şimdi de hep gördük görüyoruz da. Allah bu milletin ferasetini açsın basiretini genişletsin inşAallah..

 3. İzmir'in Menemen ilçesinde, askerliğini yedek subay olarak yapmakta olan Öğretmen Mustafa Fehmi Kubilay'ın ve yardımına koşan bekçiler Hasan ve Şevki'nin şeriat isteyen bir grup tarafından öldürülmesinde parmağı olanlar ile Bülent Arınç arasındaki ilişkilerini araştırın, enteresan sonuçlara ulaşacaksınız.

 4. Ben sizden razıyım Allah ta sizden razı olsun inşallah rabbim sağlık sıhhat versin inşallah ☝️☝️☝️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 5. Helal olsun kardeşim sana yaramıza merhem oldun yahu.arınçmıdır nedir bu adamı partisinde tekme tokat kovalamak lazım.zarar vermekten başka bir şeyi yok.

 6. Fatih sultan İstanbul'un sur
  Larini yıkarken Rum büyük
  leri papazlari melekler erkek
  Mi dişimi.onu.tatisiyormus
  Lar .nasıl bizde aynı deyimi
  .. T. E. L . M. .E. . L. i

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu