1
Uncategorized

Bu 3 Oyun Altcoini Piyasaya Meydan Okuyor! Devasa Ralliler Var!

Genel kripto para piyasası çalkantılı bir hafta yaşarken, birkaç oyun altcoini düşüş trendine büyük ölçüde meydan okudu.

Video oyunu hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’ın yerel simgesi olan SAND, yazım sırasında yüzde 25’in üzerinde artış yaşayarak 4.31 dolar seviyesine yükseldi.

Piyasa kırmızılar içinde olmasına rağmen yeşil kalanlar arasında bulunan bir diğer kripto para birimi ise, kullanılabilir NFT’ler (non-fungible tokenler) içeren nostaljik fantezi piksel sanat oyunu DeFi Kingdoms’ın yerel simgesi olan JEWEL var. Geniş kripto piyasasındaki büyük düzeltmelere rağmen JEWEL yazım sırasında yaklaşık yüzde 13’lük bir artışla şu anda 7.23 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sanal dünya Decentraland (MANA) da genel kripto piyasasında düşüş trendini alt üst etmeye devam ediyor. Bugün platformun yerel tokeni MANA yüzde 10’un üzerinde bir artışla 3.53 dolara kadar yükseldi.

Kriptonun bu sektöründe görülen yeni fiyat artışları, Facebook’un metaverse ile ilgili birçok kriptoyu hızla yükseliş trendine fırlatan son Meta yeniden markalaşma duyurusunu takip ediyor.

Bu arada, kripto dünyasının iki büyük oyuncusu sancılı bir süreç geçiriyor. Bitcoin (BTC) şimdi 57.757 seviyesinde bulunurken, Ethereum (ETH) ise 4.000 dolar işaretinin hemen altına düşmüş durumda. Her iki kripto da bugün yüzde 5’in üzerinde düşüşler yaşadı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu