1
abdurrahman uzun

BOĞAZİÇİNDE MESELE ASLINDA NEYMİŞ BİLİYOR MUSUNUZ! TAHMİN DAHİ EDEMEYECEKSİN!YIL 2021 KONU HALA BAŞÖRTÜSÜ.
BOĞAZİÇİNDE ASIL MESELE NEYMİŞ BİLİYOR MUSUNUZ?

KATIL: https://www.youtube.com/channel/UC6VKNvOHFbjj41jiSQ5wfAw/join

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenip yorum yapmayı sakın unutmayın.
Kanalımıza abone olmak için TIKLA: https://bit.ly/2WHTjrt

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz…

Twitter: https://twitter.com/uzunabdurrahman

Instagram: https://www.instagram.com/abdurrahmanuzun/

Facebook: https://www.facebook.com/uzunabdurrahman/

Kaynak abdurrahman uzun

34 Yorum

 1. O başörtün sancağını bırakma bacım..Bunca akan doğal kanlar başörtün için..Başındaki örtün bizim zafer sancağın..

 2. ALLAH razı olsun baş örtüsü için mücadele eden ümmeti muhammed e..Ben 93 senesinde kur-an kursunda okudum başımdaki örtü için devlet kurumlarına alınmıyordum..Her gördüğü yerde jandarmalar tererüs muamelesi yapıyordu..Eşref ziya terzi kardeşimizin eserleri ile büyüdüm hâlâ dinlerim ALLAH ondan razı olsun..

 3. Bogaziçi universitesindeki talebelerde ögretim üyeleride başörtüsü görünce kızgın boğanın kırmızı ğörmesi gibi saldırıyorlar.ama bizimkiler boğa deyil terörün dışgüçlerin köpeği gibi saldırıyorlar.(güya) üniversite yani öğretim yeri ama aslinda dış güçlere teslim edilmiş.KAPATILMALI.diplomalı.cahillerin elinden alınmalı.

 4. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ROBERT KOLEJİNİN DEVAMI (OSMANLI DEVLETİNİ YIKAN) KAPİTALİZMİN TÜRKİYEDEKİ BEKÇİSİDİR.
  HANİ BU KOMÜNİSTLER KAPİTALİZME KARŞIYDI.
  NİÇİN KAPİTALİZMİN KÖPEKLİĞİNİ, KAPI BEKÇİLİĞİNİ CHP, PKK VE DİĞER KOMÜNİSTLER YAPIYOR.
  NİÇİN BİR KOMÜNİSTTE ÇIKIP "AMERİKA PKK-YPG YE NİYE SİLAH VERİYOR. KOMÜNİSTLER KAPİTALİZMİN TETİKÇİSİ Mİ?" DEMİYOR?

  MESELE ANLAŞILMIŞTIR SANIRIM.!!!!

 5. BU ÇOCUKLAR AKIL TUTULMASI YAŞIYOR !EĞİTİMiMi YILLAR SONRA ALINAN HAKLARIMIZI VEREN AK PARTİ DÖNEMİNDE TAMAMLADIM.OKULDAN YAKA PAÇA ATILIRKEN NEDEN SESLERi ÇIKMIYORDU SÖZDE ÖZGÜRLÜKÇÜLERİN

 6. Başörtü meselesini bu kadar takanlar,şort giydiği için kıza saldırır.Alkol içine atesit,çalan müslüman derseniz.Yazık , çok yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.

 7. Ta ne zamadan beri atalarımız din özgürlüğünü korumuşlar hangi dinden olursa olsun ama Atatürk bunu hele Müslümanlarin dinini kısıtlanmış halbuki yüz de 99 Müslüman olan bir ülkede bu bir büyük yanlıştir bunun yüzünden çok genç kizlarimiz okuyamadi ve halen kedini bilmeyen yaratiklar başı örtülü bayan ve kızlara eleştirmeyi hakları sandederler
  Bunu da Atatürk'e karşı saygısızlık değildir. Her atalarımızın yanlışlarını söyleye biliyorsak

 8. Maalesef gencler bilmiyor, 100 yildir sefil rezil bir ülkeyi bilmiyorlar.. Muslumn sanilan komutanlar, rizedemüslümanların şapka takmiyor diye idam edilenleri terketmeyip evlerine gitmeyen halkın basina bombardıman uçağı gönderildiğini bilmiyorlar!. Neden acaba cehape kurulduğu yıl sadece iktidar oldu?. neden acaba bir daha olamadi??? Müslümanlara zulüm etmemislerse neden tek başına iktidar olamadılar!..yıllardır!?? Biz solcu chpli değiliz diyen ipliler onlardan ne farkiniz var?..nereniz farklı ki biz goremiyoruz?..chpnin derdi ülke yönetmek değil ülkeyi teslim etmek,!! Kimemi!!.kimi konuştuklarında mutlu ediyorlarsa…hangi düşmanın söylediklerini dile getiriyorlarsa iste onlara!..

 9. Ya bide su ekonomi ve işsizlikle ilgili bir video ceksen. Ögretmen açıgı oldugu halde atanamayan ögretmenleri anlatsan.tuik verilerinin dogru olmadigini anlatsan.ensar vakfinda erkek cocuklara tecavuz edildigini anlatsan sonrada o dönemki bakanın bir kereden birsey olmaz dedigini anlatsan.tarımın bittigini anlatsan. Kendi bakanligina mal satan bakanı anlatsan.pudraci akp liyi anlatsan.iş yok borc girtlaga dayandi yeter da yeter.tabi tuzunuz kuru savun akp yi gelsin paralar millet uyanmasin kötule muhalefeti.hic devletin yaptigi hatalardan bahsetme ört üstünü klasik akp oyunu bu zaten. Banane ekonomiden ben parama bakarim de iki turbanli bacim de 2 eskiden dedelerimiz ninelerimiz de bu solcular hep boyle de keyfine bak bossssver akp oy kim vermis vermemis keyfine bak en guzeli.

 10. Bakışlarından anlıyormuş,bunu fotoğraftaki bakışlarda cok anlam yüklemiş düşünceyide biliyorumda ispatlıyamıyorum ,ziya ğibizin insanları ayrıştırdığınız yeter sacma sapan aklın sıra tevil yapıyorsun ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu