1
Altcoin HaberleriKripto ParaPeter Thielshiba inu

Bitpanda, Shiba Inu İçin Euro İşlem Çifti Ekledi

PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel tarafından desteklenen Avusturyalı bir kripto para ticaret platformu olan Bitpanda yaptığı açıklamada, Shiba Inu kripto para birimi için bir euro ticaret çifti eklediğini duyurdu.

Shiba Inu Euro Ticaret Çifti, 19 Kasım’da Ticarete Açık Hale Gelecek

Kripto para platform Bitpanda tarafından duyurulan Shiba Inu euro ticaret çiftleri; şimdilik sadece post-post modunda olacak. Bu çiftler; 19 Kasım’da tamamen ticarete açık hale gelecek. Ayrıca Shiba Inu sahipleri, Binance, Coinbase ve Bitvavo‘da euro ile karşı takas edebilirler.

bitpanda borsasi shiba inu icin euro ticaret cifti ekledi

Şu anda 4,1 milyar dolar değerinde olan Bitpanda, kripto dışında müşterilerinin değerli metallere, hisse senetlerine ve borsada işlem gören fonlara (ETF’ler) yatırım yapmasına da izin veriyor. Bunun yanında Bitpanda, eToro ve Revolut‘un beğenileriyle de rekabet içerisinde.

Ayrıca Bitpanda Ağustos ayında, Peter Thiel‘in risk sermayesi şirketi Valar Ventures tarafından yönetilen bir finansman turu sırasında 263 milyon dolar topladı.

Geçtiğimiz günlerde ilk anahtarsız kripto para cüzdanı olan ZenGo, Shiba Inu’ya desteklediğini duyurmuştu. Cüzdanın kullanıcıları artık en popüler kripto paralardan biri olan SHIB‘i alıp satabilecek.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu