1
abdurrahman uzun

Bir canlı yayına kaç yalan sığar? Buyurun Antrikot Ekrem yalanlarıDünkü canlı yayından ne anladık sizce?
Biri icraat dedi biri bakın ben şimdi size şöyle anlatayım diye geveledi.
Biri yine yapacağız dedi diğeri basit dedi, it dedi, özür dedi ünlem koyamadan çekti gitti.

Abone olmayı unutmayın.

Kaynak abdurrahman uzun

48 Yorum

 1. İMAMOĞLUNUN DEMIRTAŞTAN NE FARKI VAR. ARKANIZDA PKK ÖNDE CHP VE HDP KANDİLİN TALIMATIYLAMI HALKI KUCAKLIYACAKDINIZ. BU HALK SIZIN BİLDİĞİNİZ GIBI AHMAK DEĞİL. 15 TEMMUSUATA AHMAK OLMADIĞIN SÖZ VE UŞAKLIĞINI YAPTIĞINIZI SİZDE GÖRDÜNÜZ DÜNYADA GÖRDÜ. BUDA SİZE VE TÜRKİYE DÜŞMANLARINA DERT OLSUN İNŞALLAH.

 2. Mehmet Cengiz "milletin bir yerlerine MONTAJ yapacağız" derken. Koşa koşa vazelinizi alıp , Mehmet Cengizin önünde sıraya girdiniz.
  Adam size hala MONTAJ yapıyor. Meşrebiniz buna ses çıkarmıyor.

  Egemen Bağış kutsalınızla dalga geçti sineye çektiniz. Gittiniz Prag Büyükelçisi yaptınız. Hani şu 'Trdelnik' tatlısı ile meşhur olan Prag a.
  Hani şu Türkiye'de 'MAKARA' adıyla satılan tatlı varya. MAKARA'nın başkentine sizin kutsalınızı çiğneyerek gitti. Hani umursamadınız.

  Düne kadar size oy verince bacılarınız olan kişileri. FETÖ ayağına çıplak aramalar tabi tutturdunuz. Lohusa haldeyken bile hop bir daha hapse yolladınız. Sadece size oy verilince başörtülü bacılarınızın namussunu dert ettiniz. Başka bacılar olunca 3 maymunu bir güzel oynadınız, oynuyorsunuz. Çünkü meşrebiniz bunu gerektiyor.

  Şimdi de yok Vali'ye 'İT' demiş mi dememiş diye. Adap ve edep bekçisi olmuşsunuz. Oysaki göte GÖT, ite de İT denir. Sizin gibi meşrebi bozuklara bu laflar iltifat sayılır. 3 günlük Dünya için yaptığınız bu yavşaklıkla mutlu mesut yaşayın. Duyarına sıçtıklarım.

 3. BEN SORDUM İMAMOĞLUNA ŞÖYLE CEVAP ALDIM METROBÜST YOLUNDAKİ SÜSLER PAHALLIYA MAL OLUYOR VE EKLİYOR BORÇ ÖDÜYORUZ ÖNCE İNSAN VE İNSAN SAĞLIĞI ONLAR GİBİ BELEDİYEYİ HORTUMLAMIYORUZ DEDİ AZ ÖNCE

 4. imamoğlunu neden davet etmiyorsun gıyabında konuşuyorsu.n 5..6 bin farkla seçim alınmaz bu havalar niye diye sorulup jlı kırk yararak seçim iptal olmuştu bu anlattığın program sonrası seçmen kararını verdi imamoğlu fark attı bumu zoruna giden.zamanın belediye başkanı ali müfit gürtuna neden üst brokratken görevden aldı binali yıldırımı yolsuzluktan ne yani onamı oy verecekti seçmen sen hala kendin çalıp kendin oynuyorsun şov yapma davet et imamoğlunu ona anlat ne anlatacaksan kaçak dövüşme anca kendi çevreni inandırırsın halkın iradesine saygılı ol hazımsız olma

 5. bu kadar zorlandığına göre imamoğlu iş yapıyırki hala arsızca yalakalık mı yapıyorsun trolmüsün sen editörmüsin ki oturumu eleştiriyorsun sen bom boş bir adamsın.işin asli 900 bin oy farkı size gol oldu

 6. Bi canli yayina kac yalan sigar bunu herkes ten cok sizlerin bilmesi lazim sn. Uzun 18 senedir dunyanin yalanlarini sigdirdiniz . Raflar tasti doldu lakin siz halen sigar sigar diye direniyorsunuz .

 7. Ya seni hiç sevmiyorum sen allahıma biat edecene saraya biad ediyon şahsiyetsiz kişiliksiz karaktersiz adam sen tam bir yalakasın yazık sana müslümanmısın sen sen doğruluk makinesimisin hep siz doğru biz yanlış vay bee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu