1
Uncategorized

Analiz Şirketine Göre Bu Beş Altcoin Patlamaya Hazır!

Kripto analiz firması Santiment, küresel piyasa değerinin bir günden daha kısa sürede %8 düşmesinin ardından, kripto varlıklarını gücünü ölçmek için altcoinleri inceledi.

Firma, yeni bir Santiment Insights raporunda, ERC-20 pazar segmentinde “mavi çipler” olarak adlandırılan şeyleri analiz etti. Firma bu raporunda Shiba Inu (SHIB), Uniswap (UNI), Yearn.Finance (YFI), Aave (AAVE) ve Chainlink (LINK) altcoinlerine odaklandı.

Santiment, borsalara kripto girişini değerlendirirken, memecoin SHIB’i olumlu bir ölçüm olarak vurguladı.

“İnsanlar, varlıklarına çok güveniyor gibi görünüyor. Örneğin SHIB. Borsalara yatırılan SHIB’nin düşüş eğilimi, tüccarların Shiba’nın düşmesinden korkmadığını gösteriyor. Satmak için borsalara jeton göndermeyecekler gibi görünüyor.”

Santiment borsalar ve borsa girişi konusunda, merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap’a da bakıyor.

“Üç ani artış, insanların düşüşten hemen önce kar elde etmek istediğini gösterebilir. Ama düşüşün kendisinden sonra benzer bir şey yok gibi görünüyor.”

Aktif mevduatlar açısından, firma kripto getiri optimize edici olumsuz bir göstergeyi yalnızca YFI‘da gördüğünü belirtti

“Endişe yok veya çok az endişe var gibi görünüyor. UFI hariç”.

Ağ kâr ve zararına bakanSantiment, beş altcoinden dördünün panik satışlarından kaçındığını belirtti.

“Buradaki görüntünün tamamen aynı olması ilginç: YFI dışında neredeyse hiçbir panik satış görünmüyor.”

Dördüncü gösterge ise, “tüketilen yaş” olarak bilinen bir kripto varlığının en son hareket ettirilmesinden bu yana geçen süresi içeriyor. Santiment, uzun vadeli sahiplerin tokenlerini borsalara taşımamasını iyi bir işaret olarak kabul ediyor.

“Beş coinin tamamında, burada önemli bir aykırı değer yok. Muhtemelen hiçbir büyük eski cüzdan taşınmadı veya satılmadı. Grafiklerde böyle görünüyor.”

Santiment son olarak, 500.000 ila 50 milyon dolar arasında kripto para tutan balinaların cüzdanlarıyla ne yaptığına baktı. Firma, yalnızca merkezi olmayan fiyat besleme hizmeti Chainlink’te bir düşüş eğilimi gördüğünü açıkladı.

“Duruyor mu (özel bir şey yok) yoksa aşağı mı iniyor (balinalar cüzdanları mı boşaltıyor)?

Burada, son gün boyunca balinaların dengelerinde beş coinden yalnızca bir tanesinin düşüş eğilimi gösterdiğini söylemek mümkün. Bu da LINK gibi görünüyor”.

Santiment, analizini şu sözlerle tamamladı:

“Seçilen ERC-20 tokenlerinde çok fazla panik veya satış belirtisi görmüyoruz. İnsanlar düşüş hakkında endişelenmiyor gibi görünüyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu