1
Uncategorized

Bu Meme Coin Fiyatı Düşme Riski Altında! İşte Takip Edilmesi Gereken Seviyeler

Dogecoin (DOGE) fiyatı şu an oldukça önemli bir seviyenin hemen üstünde yer alıyor. Alıcıların gücü azalırsa DOGE fiyatı önemli bir düşüş yaşayabilir. Peki DOGE yatırımcıları hangi seviyelere dikkat etmeli?

Dogecoin (DOGE) tarafından finanse edilen DOGE-1 uydusu ile ilgili gelişmeler artık alıcıları tatmin etmiyor gibi görünüyor. DOGE fiyatın düşmesini engelleyen ‘eşiğin’ üstesinden gelmeye çalışsa da durum her geçen gün zorlaşıyor.

Dogecoin fiyatı, kripto para piyasasının çoğunluğu gibi, son birkaç gün içinde güçlü satışlarla karşı karşıya kaldı. Ancak çoğu altcoinden farklı olarak Dogecoin, yakın bir fiyat düşüşüne karşı konumlanıyor.

Fiyat 0.18 Doların Altına Gerileyebilir!

DOGE fiyatı şu an 0.18 doların altına düşme riskiyle karşı karşıya olsa da bu düşüş toplam fiyatı 0.08 dolara kadar gerileyerek %75’in üzerinde değer kaybedebilir.

DOGE fiyatı her an çok büyük kayıp verebilecek bir noktada bulunuyor. 0.23 dolar değer alanında veya bu seviyenin altında bir kapanış, fiyatı muhtemelen 0,18 dolar seviyesine doğru çekecektir. Eğer DOGE bu seviyelere gerilerse, daha da büyük düşüşler hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

2021 Hacim Profiline bakıldığında 0,18 ile 0,08 dolar arasında son derece ince bir işlem aralığı görülüyor. Bu, fiyatın bu düşük hacim seviyelerine bir boşluk gibi davranması nedeniyle endişe verici olarak görünüyor.

DOGE-1 uydusu haberlerine rağmen alıcılar büyük bir ‘inanç’ yakalamış gibi görünmüyor. DOGE fiyatını desteklemek için çok az ilgi var olmaya devam ediyor. Bileşik Endeks çok yakında hareketli ortalamalarının altına geçeceği bir açıda yer alıyor. Ek olarak, Göreceli Güç Endeksi, 55’te bir ayı piyasasındaki ilk aşırı alım seviyesine karşı reddedilecektir.

DOGE bu düşüş trendini kırmak için şu an ciddi bir güce ihtiyaç duyuyor gibi görünüyor. Hacim profili nedeniyle, DOGE daha yükseğe hareket etmek yerine daha düşük seviyelere çok daha kolay hareket edebilir. DOGE fiyatı net bir boğa piyasasına dönmek için haftalık grafikteki tüm Ichimoku seviyelerinin üzerinde kapanması gerekiyor. Bu, yalnızca DOGE’nin toplanıp en az 0,38 dolara yakınsa gerçekleşecek bir durum.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu